W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default

Tyle słońca… Tribute to Anna Jantar


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Koncert w wykonaniu Joanny Smajdor „Tyle słońca… Tribute to Anna Jantar” – 25 czerwca, godz. 20.30, Park im. St. Lachmana (za Domem Kultury SCK).

Organizator: Dom Kultury SCK.

Wstęp wolny. 

Usłyszymy największe przeboje Anny Jantar w wykonaniu wokalistki i pianistki Joanny Smajdor, której akompaniował będzie na pianinie Jakub Kotowicz. Piosenki Anny Jantar znają i śpiewają wszyscy. Mielecka publiczność będzie miała okazję usłyszeć takie przeboje jak m.in.: „Ktoś między nami”, „Moje jedyne marzenie”, „Wielka dama”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Co zrobimy z tą miłością”, „Tylko mnie poproś do tańca”, „Za każdy uśmiech”, „Zawsze gdzieś czeka ktoś”, „To co mam”. Zapowiada się piękny, muzyczny wieczór w plenerze. 

Joanna ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Z powodzeniem brała udział w programach rozrywkowych „Mam talent” i „The Voice of Poland”. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych m. in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej itd. Od kilku lat aktywnie koncertuje, współpracując z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jest także wokalistką Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Wczytuję...
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa