W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default

Wieczór z operetką, musicalem i humorem


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

 

Koncert najsłynniejszych arii z operetek i musicali pt. „Wieczór z operetką, musicalem i humorem” – 25 stycznia, godz. 18, sala widowiskowa Domu Kultury SCK. 

Organizator: Dom Kultury SCK. 

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Bilety w sprzedaży od 5 stycznia. 

Mielczanie kochają ten koncert, czekają na niego i  co roku oklaskują śpiewaczki i śpiewaków, którzy wykonują najsłynniejsze arie operetkowe i musicalowe. Solistom towarzyszyć będzie Strauss Ensemble pod dyrekcją Artura Jaronia, który poprowadzi galę. Gwiazdami wieczoru będą: Joanna Nawrot – sopran, Sylwia Ziółkowska – sopran, Łukasz Gaj – tenor, Łukasz Ratajczak, Piotr Salata  – baryton.  

W programie znajdą się arie, duety z operetek i musicali („Księżniczka czardasza”, „Ptasznik z Tyrolu”, „Baron cygański”, „Perła z Tokaju”, „Skrzypek na dachu”, „My Fair Lady”) oraz muzyka J. Straussa i muzyka filmowa.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Wczytuję...
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa