Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

23 lutego
Koncert
Na ,,Wieczór z operetką, musicalem i humorem” zaprasza, jak zwykle, Artur Jaroń, który koncert poprowadzi. Wśród gwiazd gali operetkowej w tym roku m.in.: Bożena Bujnicka, Ewelina Szybilska, Łukasz Gaj, Jakub Milewski, Dominik Sutowicz. Śpiewakom towarzyszyć będzie Orkiestra Strauss Ensemble.
Miejsce: sala widowiskowa Domu Kultury SCK.
Czas: 23 lutego, godz. 19.30 – 22.
Organizator: Dom Kultury SCK.
Wstęp: bilety w cenie 40 zł i 30 zł (balkon) do nabycia w kasie kina ,,Galaktyka” (codziennie od godz. 12, w soboty i niedziele na godzinę przed seansem kinowym, czwartki – kasa nieczynna).

* * *
,,Wieczór z operetką, musicalem i humorem” to już tradycja karnawałowa. Co roku Artur Jaroń przygotowuje dla mieleckiej publiczności atrakcyjną galę muzyczną, której bohaterami są najpiękniejsze arie operetkowe i największe przeboje musicalowe. W dobry humor wprawiają publiczność nie tylko błyskotliwe komentarze prowadzącego koncert Artura Jaronia, ale przede wszystkim wspaniała muzyka, zwykle dobrze znana melomanom. Wśród gwiazd gali operetkowej w tym roku m.in.: Bożena Bujnicka, Ewelina Szybilska, Łukasz Gaj, Jakub Milewski, Dominik Sutowicz. Śpiewakom towarzyszyć będzie Orkiestra Strauss Ensemble.


Slider

Slider
Slider
Slider