W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

XI Memoriał im. Antoniego Weryńskiego [FOTO, VIDEO]

Za nami XI Memoriału im. Antoniego Weryńskiego. Po bardzo ciekawym półfinałowym spotkaniu Handball Stal Mielec pokonała Padwę Zamość 22:20. Na koniec tego spotkania doszło do oficjalnego podziękowania Pawłowi Wilkowi za ponad dwie dekady gry w biało-niebieskich barwach.

W pierwszym spotkaniu wygranym przez Handball Stal Mielec z Padwa Zamość w 55.minucie doszło do oficjalnego podziękowania dla Pawła Wilka za jego ponad 20 lat gry w biało-niebieskich barwach. Wszystkie drużyny utworzyły szpaler, a kibice wstali z miejsc i gromkimi brawami podziękowali legendarnemu skrzydłowemu Stali Mielec.

Prezes Roman Kowalik wręczył Pawłowi Wilkowi pamiątkową koszulkę oraz paterę z podziękowaniami, z kolei Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos wręczył zasłużonemu zawodnikowi nagrodę i przekazał zaproszenie do Ministra Sportu. Podziękowania złożyli także: Tomasz Leyko, jako przedstawiciel Marszałka Województwa Podkarpackiego, Bogdan Bieniek (Przewodniczący Rady Miasta Mielca) i Posłanka na Sejm RP Krystyna Skowrońska.

W swoim krótkim przemówieniu Paweł Wilk podziękował wszystkim swoim bliskim, rodzinie, trenerom, których spotkał na swojej drodze, zawodnikom i wszystkim kolegom z zespołu.

Zwycięzcą całego turnieju został Górnik Zabrze, który w finale pokonał Handball Stal Mielec. Trzecie miejsce zajęła HCB Karvina, a na czwartym miejscu uplasowała się Padwa Zamość.

Górnik Zabrze wygrał bowiem z Handball Stalą Mielec 31:22 i tym samym wygrał XI Memoriał im. Antoniego Weryńskiego.

W meczu o 3.miejsce pełnym emocji HCB Karvina pokonała Padwę Zamość 35:32.

Handball Stal Mielec – Padwa Zamość 22:20 (11:10) 

HCB Karvina – Górnik Zabrze 24:31 (13:15)

HCB Karvina – Padwa Zamość 35:32 (19:14)

Handball Stal Mielec – Górnik Zabrze 22:31 (13:15)

Handball Stal Mielec: Dekarz, Novikov, Maj – Wilk 4, Nowak, Kotliński, Graczyk 6, Wołyncew 2, Kowalik 1, Napierała 2, Kaźmierczak 2, Smoliński, Goliszewski 1, Przychodzeń 2, Osmola 2, Światłowski, Draguła. Trener Rafał Gliński.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa