Na fanpage Powiatu Mieleckiego zakończyło się głosowanie mieszkańców na gwiazdę przyszłorocznych dożynek. Najwięcej głosów uzyskał zespół Ich Troje.

Głosowanie na facebookowym profilu Powiatu Mieleckiego trwało od piątku, 27 października (od godz. 9:00) do wtorku, 31 października (do godz. 9:00). Cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców i fanów muzyki popularnej. Konkursowy post trafił do ponad 72 tys. odbiorców, doczekał się przeszło 70 udostępnień i 927 ważnie oddanych głosów.

Faworytem głosujących okazał się zespół Ich Troje – za przyjazdem grupy do Mielca opowiedziało się aż 459 osób. Drugie miejsce w głosowaniu fanów zajął Andrzej Piaseczny z wynikiem 311 głosów, kolejne natomiast: zespoły Feel i De Mono.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy zgodzili się wziąć udział w naszej zabawie. Liczymy, że z resztą zespołów uda nam się spotkać przy okazji innych imprez.

Mieszkańcom powiatu mieleckiego (i nie tylko!) dziękujemy za wszystkie oddane głosy i liczne udostępnienia konkursowego posta. Chcąc dotrzymać Wam słowa, przystępujemy  do części formalnej tego zadania. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i razem będziemy bawić się przy muzyce Ich Troje już 26 sierpnia 2018 roku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz