W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mammobus obok Navigatora – Fundacja SOS Życie zaprasza

Nasz fundacyjny cytomammobus  od 11 stycznia, czeka na mieszkanki naszego miasta i powiatu. Tym razem zapraszamy panie na badania w cytomammobusie, który stoi na parkingu obok galerii Navigator oraz na szkolenia do Fitness Clubu Calypso mieszczącego się w Navigatorze.

Przypominamy też, że bezpłatna mammografia przeznaczona jest dla kobiet w wieku 50 – 69 lat (profilaktyczne badanie wykonuje się raz na 2 lata), zaś bezpłatne badania cytologiczne dla kobiet między 25 a 59 rokiem życia (badania profilaktyczne powtarzane powinny być co 3 lata).

Każda pani, która otrzymała zaproszenie do uczestnictwa w badaniu musi się wcześniej zarejestrować dzwoniąc po numer 17 582 40 – 60.

Rejestracja i możliwość badań są także dostępne dla kobiet, które nie otrzymały zaproszeń, ale spełniają kryteria wiekowe.

Ponadto w sali Fitness Clubu Calypso zaplanowano zajęcia edukacyjne „Profilaktyka raka szyjki macicy wraz ze sposobami zapobiegania i profilaktyki” oraz „Profilaktyka raka piersi wraz z warsztatami samobadania piersi.

W Navigatorze będziemy do 21 stycznia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

Jubileusz Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem rowerzystki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa