Iron Dragon MMA Mielec na Mistrzostwa Polski Jiu Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu

W sobotę 7 marca odbyły się Mistrzostwa Polski Jiu Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu zorganizowane przez Podhalańską Akademię Sztuk Walki Jiu Jitsu EdArt z Nowego Targu oraz Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin Ryu.

W zawodach wzięło udział ponad 200 młodych zawodników. Miasto Mielec reprezentowali młodzi zawodnicy z klubu Iron Dragon MMA Mielec zdobywając w kategoriach dzieci 3 medale w tym dwa tytuły Vice Mistrzów Polski.

Srebrny medal i tytuł Vice Mistrza Polski w kat. do 25kg zdobył Alan Jurek oraz w kat. do 40kg Mateusz Zieliński, brązowy medal w kat.do 40kg dziewcząt zdobyła Wiktoria Miąso natomiast Adrian Wrzesień i Ludwik Popiel zajęli 5 miejsce w swoich kategoriach wagowych do 70kg i do 35kg.

Ciekawostką zawodów było to że obowiązywał podział na wagi bez kategorii wiekowych tym bardziej cenne są zdobycze medalowe młodych zawodników z Iron Dragon.