W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video Sport

Twierdza na stadionie im. Grzegorza Laty zdobyta. FKS Stal Mielec – Legia Warszawa 1 : 3 [FOTO, VIDEO]

W niedzielne popołudnie mielecka Stal gości na Solskiego 1 zespół Legii Warszawa. Pierwsza połowa toczyła się w szybkim tempie. Stal zaczęła od wysokiego pressingu.

Legia odgryzała się szybkimi kontrami. W 39 minucie został podyktowany – kontrowersyjny rzut karny dla Legii. Swoją okazję wykorzystał Jozue i Legia prowadziła 0:1. Po stracie bramki Stal próbowała swoich sił w kontratakach i w 39 minucie Shkurin doprowadził do remisu. W doliczonym czasie był jeszcze jedna okazja dla Stali, by wyjść na prowadzenie, ale piłka otarła się tylko o bramkę Legii. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga połowa meczu zaczęła się od szybkich ataków Stali. Legia również wtórowała szybkimi i groźnymi atakami. W 74 minucie plasowanym strzale zza pola karnego Legia zdobyła drugą bramkę. Stalowcy próbowali swoich sił w zmasowanych atakach, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki legionistów. W doliczonym czasie po videoweryfikacjj podyktował Legii drugi rzut karny, który został zamieniony na trzecią bramkę dla Legii. Stal mogła zmniejszyć wynik, jednak sędzia po wideo weryfikacji nie uznał rzutu karnego popełniając błąd. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla Legii Warszawa.

Bramka:

Josue K. (21′)

Szkurin (39′)

Kapustka (76′)

Rosołek K.(94′)

Stal Mielec:

Kochalski – Ehmann, Matras, Esselink – Getinger (80. Meriluoto), Guillaumier (85. Ferreira Santos), Wlazło, Gerstenstein (80. Jaunzems) – Hinokio (73. Gheorghe), Domański (80. Wołkowicz) – Szkurin.

Zmiany: Jałocha – Pajnowski, Pingot, M. Stępień.

Legia Warszawa:

Hładun – Jędrzejczyk, Augustyniak (88. Pankov), Kapuadi – Morishita (83. Rosołek), Josue, Elitim, Kapustka (88. Zyba), Ribeiro (64. P. Kun) – Wszołek, Gual (83. W. Urbański).

Zmiany: Tobiasz – Çelhaka, G. Dias, Rejczyk.

Kartki żółte: 2. Getinger (SMI) 20. Esselink (SMI) – 68. Josue (LEG), 84. Kapustka (LEG)

Sędzia: Damian Sylwestrzak

Widzów: 6514

YouTube player
YouTube player

Z płyty boiska (dzięki odzyskanej akredytacji)

Kibice na meczu

Przed i po meczu

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Projekt RaP STEAM – robotyka i programowanie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa