W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie autorskie Moniki Hebdy

W sobotę, 27 kwietnia 2024 r., w siedzibie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego im. Marii Błażków, byliśmy świadkami  spotkania autorskiego Moniki Hebdy – autorki dwóch tomików  poezji: „W stroju Ewy” i „Alternatywa”, mieszkanki Tuszymy w powiecie mieleckim, zdobywczyni wyróżnień i nagród w konkursach literackich.

W imprezie organizowanej przez Towarzystwo wzięli udział: jego członkowie, rodzina i znajomi autorki, a także liczni miłośnicy poezji. Poezję zawartą w obydwu ciekawych tomikach przedstawiły:  Katarzyna Hudy, Monika Maciałek, a wiersze najnowsze Monika Hebda. Rozmowę z autorką  przeprowadziła Barbara Augustyn.

W antraktach dwukrotnie bardzo dobrze zaprezentowały się Gabrysia Kania i Marysia Krasoń, które do występu przygotowała Sylwia Kania.   Powitał gości, prowadził spotkanie i dokonał własnej oceny dorobku autorki Zbigniew Michalski – prezes MTL. Miała swoje arcyciekawe i przesympatyczne pięć minut sama autorka. Wszyscy byli zgodni, że taka prosta poezja może się bardzo podobać. Dlatego po spotkaniu było wielu chętnych  by nabyć jej obydwie książki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa