W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

Akademie Klasy Ekstra – turniej piłkarski dla dzieci [FOTO]

Radosław Swół – Prezydent Miasta Mielca uczestniczył w zakończeniu cyklicznego młodzieżowego turnieju Akademie Klasy Ekstra organizowanego w całej Polsce przez Fundacja Ekstraklasy.

Projekt finansowany jest ze środków Ekstraklasy S.A. oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ciągu kilku tygodni organizatorzy odwiedzą każdy klub PKO Bank Polski Ekstraklasy.

W środę 8 maja impreza zawitała do Mielca. W rywalizacji na boiskach przy ulicy Sportowej uczestniczyły zespoły z Mielca i całego Podkarpacia.

Uśmiechnięte twarze dzieci, pasja do piłki nożnej i wielka sportowa przygoda – na boiskach przy ul. Sportowej 1, Fundacja Ekstraklasy we współpracy z FKS Stal Mielec S.A. zorganizowała wydarzenie z cyklu Akademie Klasy Ekstra. Jest to projekt zakładający organizację rozgrywek piłkarskich dla dzieci ze wsparciem każdego z klubów Ekstraklasy. Głównym punktem wydarzenia był turniej piłkarski zawodników U11, a dla nieco młodszych piłkarzy U9 organizowany jest turniej Funino.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa