W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ania z Partyni czeka na wasze głosy

Anna Mądziel z Partyni (Gm. Radomyśl Wielki) bierze udział w Plebiscycie Internetowym Finalistów zakwalifikowanych do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. 

Ania czeka na wasze głosy do 29 czerwca br. – głosowanie odbywa się na profilu organizatora na Facebooku. 

Zamiast festiwalu głosowanie internetowe

W związku z odwołaniem tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, Rzeszowski Dom Kultury przygotował nową odsłonę tego wydarzenia. Na Facebooku po raz pierwszy przeprowadzony zostanie Plebiscyt Internetowy Finalistów z udziałem zakwalifikowanych wokalistów z całej Polski.

Do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” swój udział zgłosiło ponad 200 wokalistów z całego kraju. Jurorzy (Natalia Kukulska, Robert Janowski, Michał Szpak i Zbigniew Jakubek) po przesłuchaniu nadesłanych utworów postanowili zakwalifikować do finału 67 wykonawców z 42 miast, którzy mieli zaprezentować się na festiwalowej scenie przed rzeszowską publicznością. Ogłoszona w Polsce sytuacja pandemiczna przekreśliła tą możliwość. W związku z tym finaliści zostali zaproszeni przez organizatora, czyli Rzeszowski Dom Kultury do udziału w nowej, internetowej odsłonie wydarzenia na Facebooku. Od 15 do 29 czerwca trwa głosowanie na profilu organizatora na FB. Nasza rodaczka czeka na głosy: https://www.facebook.com/RDK.Rzeszow/photos/a.1650562841751021/1650563041751001/?type=3&av=927931523931054&eav=AfZT3bYbYuy-cbKX-hWsUOoP-uxC0gAvVdYhC19LAps1KdBFgIv_CyLoMZ9htnYfqko&theater

Użytkownicy Facebooka, którzy chcą zagłosować na Anię Mądziel, oddają głosy za pomocą przycisku „Lubię To” pod jej zdjęciem.

Zwycięzcą Plebiscytu zostanie wokalista lub wokalistka z najwyższą sumą głosów internautów i jurorów (przy czym ich głos równa się 100 głosom internautów).

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa