W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ekspertki z Urzędu Skarbowego w Mielcu spotkały się z seniorami Dziennego Domu „Senior – Wigor” w Przykopie

Spotkanie ekspertek podkarpackiej KAS z seniorami. Zagadnienia, jakimi byli zainteresowani seniorzy to przede wszystkim zasady dokonywania ulg i odliczeń czy też możliwość przekazania 1,5% na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
To już jedno z ostatnich spotkań w województwie podkarpackim przed upływem terminu do złożenia PIT za 2023 r. Na rozliczenie PIT za ubiegły rok podatnicy mają czas do 30 kwietnia 2024 r. Większość z nich robi to za pomocą usługi Twój e-PIT właśnie e-Urzędzie Skarbowym. Dzięki usłudze Twój e-PIT podatnicy mogą w wygodny i bezpieczny sposób rozliczyć PIT, szybko otrzymać zwrot nadpłaty lub zapłacić podatek online.

Ekspertki podkarpackiej KAS podczas spotkania z seniorami Dziennego Domu „Senior – Wigor” w Przykopie służyły pomocą w rozliczaniu zeznań PIT za 2023 r. z wykorzystaniem usługi Twój e-PIT dostępnej w e-Urzędzie Skarbowym. Informowały także o zasadach dokonywania ulg i odliczeń w PIT za 2023 r. czy też możliwości przekazania 1,5% na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Były to zagadnienia, które szczególnie interesowały seniorów.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa