W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Badania FMS – W Akademii Piłkarskiej FKS Stal Mielec – Partner Fundacja PZU

Chcąc się dowiedzieć, jakie zaburzenia ruchu utrudniają naszym zawodnikom codzienne funkcjonowanie lub osiąganie zadowalających rezultatów w uprawianej przez nich dyscyplinie sportu dzięki projektowi AKADEMIA ZDROWIA FKS STAL MIELEC – W DRODZE DO KADRY naszym zawodnikom wykonujemy specjalistyczne badania, dzięki którym zidentyfikowane zostaną ograniczenia i asymetrie w ich układzie ruchu.

FMS polega na ocenie wykonania siedmiu podstawowych zadań ruchowych, takich jak pompka czy przysiad. Zadania te umożliwiają zaobserwowanie ujawniających się słabości i zaburzeń ruchu.

Badanie wykonuje się za pomocą specjalistycznego przyboru przypominającego półtorametrową deskę z narysowaną miarą. Po przeprowadzonej ocenie zapoznasz się ze szczegółowymi informacjami na temat zaburzeń Twojego układu ruchu oraz otrzymasz sporządzony przez specjalistę raport podsumowujący badanie.

Kolejna grupą podana już następnym badaniom będzie grupa JUNIOR C2.


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa