W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Start Wola Mielecka klubem partnerskim Stali

Start Wola Mielecka została klubem partnerskim Stali Mielec.

Ogłoszony niedawno przez Akademie PGE FKS Stal Mielec program opiera się na 5 filarach, mających na celu wsparcie mniejszych ośrodków w celu dalszego systematycznego rozwoju. Program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klubów i szkółek piłkarskich, dlatego już wkrótce nastąpi podpisanie kolejnych umów partnerskich.

Bardzo się cieszę, że tak wiele podmiotów ubiega się o dołączenie do naszej biało-niebieskiej rodziny. Zależy nam, aby ośrodki piłkarskie z całego naszego województwa miały możliwość rozwijać się pod naszą opieką. Gwarantować to będzie podnoszenie umiejętności piłkarskich dzieci i młodzieży, a to jest głównym celem naszego programu. Obecnie rozpatrujemy kilkanaście wniosków, lecz nie zamykamy możliwości składania kolejnych, ponieważ chcemy swoją wiedzą i umiejętnościami dzielić się z jak największą ilością klubów i szkółek — powiedział Marcin Gancarczyk, Dyrektor Akademii PGE FKS Stal Mielec.

Jeżeli prowadzisz klub, szkółkę lub akademię piłkarską i jesteś zainteresowany dołączeniem do wielkiej biało-niebieskiej rodziny Stali, zapraszamy do wykonania pierwszego kroku, którym jest przesłanie drogą mailową na adres [email protected] informacji o chęci podjęcia współpracą. Odezwiemy się przekazując szczegóły programu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa