W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu mieleckiego w wieku 24 lat, którzy posiadali środki odurzające. Funkcjonariusze w trakcie kontroli ujawnili przy nich blisko 24 gramy suszu ziela konopi i 2 gramy mefedronu.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Posiadanie narkotyków jest w Polsce zabronione i stanowi przestępstwo. Im większa ilość substancji zabronionych, tym kara za ich posiadanie jest surowsza. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadanie narkotyków w znacznej ilości, zagrożone jest karą pozbawienia wolności.

Przekonali się o tym dwaj mężczyźni zatrzymani przez mieleckich policjantów.

W ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że dwóch mieszkańców Mielca może posiadać niedozwolone środki narkotyczne. Policyjne ustalenia potwierdziły się. W wyniku kontroli samochodu, którym poruszali się mężczyźni, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 24 gramy suszu ziela konopi i 2 gramy mefedronu.
Zatrzymani mężczyźni złożyli wyjaśnienia i przyznali się do zarzutu posiadania narkotyków.

Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa