W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wyniki II tury wyborów na prezydenta w Mielcu podane przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • SWÓŁ Radosław Dariusz – KW TERAZ MIELEC: 51,69% (8 629 głosów)
  • KLIMEK Jacek – KWW JACEK KLIMEK: 48,31% (8 064 głosów)

Wyniki głosowania I tury wyborów samorządowych 2024 do rady miasta i na prezydenta.

Wyniki I tury wyborów samorządowych 2024 na prezydenta

Oficjalne wyniki I tury wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Mielcu podane przez Państwową Komisję Wyborczą:

  • SWÓŁ Radosław Dariusz – KW TERAZ MIELEC: 29,15% (6 478 głosów)
  • KLIMEK Jacek – KWW JACEK KLIMEK: 22,47% (4 993 głosów)
  • MIŁOŚ Adriana Danuta – KWW ADRIANY MIŁOŚ: 14,88% (3 306 głosów)
  • WIŚNIEWSKI Jacek Andrzej – KWW JACEK WIŚNIEWSKI: 13,75% (3 056 głosów)
  • GORAZD Mirosława Magdalena – KWW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT: 8,5% (1 889 głosów)
  • SZCZERBA Jarosław Roman – KWW WASZ.MIELEC.PL: 8,29% (1 842 głosów)
  • SZAŁDA Albert Jerzy – KWW WSPÓLNIE DLA SAMORZĄDU: 2,96% (657 głosów)

Wyniki I tury wyborów samorządowych 2024 do Rady Miasta

Oficjalne wyniki I tury wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą.

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
    • BLICHARCZYK Jakub Maciej: pozycja 1 : 14,35% (789 głosów)
    • ZALOTYŃSKI Marek Józef: pozycja 2 : 4,73% (260 głosów)
    • KOŁACZ Bogusław: pozycja 3 : 4,42% (243 głosów)
    • DĘBICKA Danuta Alina: pozycja 4 : 1,8% (99 głosów)
    • PRADE Józef Marian: pozycja 5 : 1,71% (94 głosów)
    • GRANICZKA Wacław Władysław: pozycja 6 : 0,98% (54 głosów)
    • OGORZAŁEK Wanda Antonina: pozycja 7 : 0,84% (46 głosów)
    • GEREŁO Lidia Anna: pozycja 8 : 0,8% (44 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY TERAZ MIELEC:
    • WESOŁOWSKI Sławomir Grzegorz: pozycja 1 : 3,51% (193 głosów)
    • WYPARŁO Elżbieta Stanisława: pozycja 2 : 1,8% (99 głosów)
    • DZIEKAN Bartłomiej Łukasz: pozycja 3 : 0,6% (33 głosów)
    • LABAK Krzysztof Stanisław: pozycja 4 : 0,98% (54 głosów)
    • RACHWAŁ Regina Danuta: pozycja 5 : 0,22% (12 głosów)
    • BRYK Józefa: pozycja 6 : 0,15% (8 głosów)
    • FILANOWSKI Krzysztof Franciszek: pozycja 7 : 0,98% (54 głosów)
    • LEŚ Dawid Andrzej: pozycja 8 : 2,13% (117 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMEK:
    • KLIMEK Jacek: pozycja 1 : 10,6% (583 głosów)
    • ŁOJCZYK Aleksandra Emilia: pozycja 2 : 1,09% (60 głosów)
    • LEŚ Marta: pozycja 3 : 0,82% (45 głosów)
    • MĘDRYK Michał Grzegorz: pozycja 4 : 0,87% (48 głosów)
    • BAUER Adam Stanisław: pozycja 5 : 0,36% (20 głosów)
    • RZEŹNIK Tomasz Piotr: pozycja 6 : 0,22% (12 głosów)
    • BANAŚ Ewa Anna: pozycja 7 : 0,69% (38 głosów)
    • SIKORA Bartosz: pozycja 8 : 0,24% (13 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ.MIELEC.PL:
    • WIECH Andrzej Roman: pozycja 1 : 1,76% (97 głosów)
    • MAZUR Jarosław: pozycja 2 : 0,55% (30 głosów)
    • KĘTRZYŃSKA Anna Monika: pozycja 3 : 0,64% (35 głosów)
    • KOŁC Katarzyna: pozycja 4 : 0,75% (41 głosów)
    • ZARZECKA Katarzyna Paula: pozycja 5 : 1,45% (80 głosów)
    • KILIAN Damian Adam: pozycja 6 : 0,38% (21 głosów)
    • FALISZEK Tomasz: pozycja 7 : 0,65% (36 głosów)
    • POLAK Grzegorz Piotr: pozycja 8 : 0,51% (28 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT:
    • NOWAKOWSKI Zdzisław Ryszard: pozycja 1 : 5,42% (298 głosów)
    • KOWALIK Krystyna Aldona: pozycja 2 : 5,2% (286 głosów)
    • CIEŚLA Marcelina Magdalena: pozycja 3 : 1,8% (99 głosów)
    • TOMZA Paweł Marcin: pozycja 4 : 0,78% (43 głosów)
    • SROCZYŃSKI Jarosław: pozycja 5 : 0,67% (37 głosów)
    • MAJKA Marek Janusz: pozycja 6 : 0,22% (12 głosów)
    • SZCZUKOCKI Jerzy: pozycja 7 : 0,33% (18 głosów)
    • CHOJNACKA Magdalena Marta: pozycja 8 : 1,07% (59 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANY MIŁOŚ:
    • WARZECHA Paweł Wojciech: pozycja 1 : 2,05% (113 głosów)
    • MYŚLIWIEC Jan: pozycja 2 : 2,45% (135 głosów)
    • KAPUSTA Agnieszka Monika: pozycja 3 : 1,71% (94 głosów)
    • NIZIOŁEK Anna Katarzyna: pozycja 4 : 0,65% (36 głosów)
    • JUREK Angelika Marta: pozycja 5 : 0,73% (40 głosów)
    • KWOLEK Ewa Dorota: pozycja 6 : 0,36% (20 głosów)
    • MAJ-ROGUS Anna Katarzyna: pozycja 7 : 0,44% (24 głosów)
    • DURAK Grzegorz: pozycja 8 : 1,29% (71 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK WIŚNIEWSKI:
    • CZACHOR-RADKA Magdalena Agnieszka: pozycja 1 : 3,09% (170 głosów)
    • PIEKARSKI Zygmunt Marian: pozycja 2 : 0,85% (47 głosów)
    • PIECHOTA Anna Halina: pozycja 3 : 0,62% (34 głosów)
    • ZAUSZ Karolina Stefania: pozycja 4 : 1,11% (61 głosów)
    • DUSZKIEWICZ Jagoda Daria: pozycja 5 : 0,82% (45 głosów)
    • ŻYBULA Grzegorz Witold: pozycja 6 : 0,47% (26 głosów)
    • KRUPNIK Zofia: pozycja 7 : 0,36% (20 głosów)
    • WAŁEK Sławomir Dariusz: pozycja 8 : 0,8% (44 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SAMORZĄDU:
    • MAZUR Mariusz Stanisław: pozycja 1 : 2,47% (136 głosów)
    • SKIBA Barbara Jadwiga: pozycja 2 : 1,02% (56 głosów)
    • SMOLEŃ Michał Edward: pozycja 3 : 0,24% (13 głosów)
    • WOŹNIAK Aneta Maria: pozycja 4 : 0,29% (16 głosów)
    • MIDURA Leszek Andrzej: pozycja 5 : 0,24% (13 głosów)
    • ŻMUDA Justyna Weronika: pozycja 6 : 0,13% (7 głosów)
    • DOLCZAK Zbigniew Piotr: pozycja 7 : 0,16% (9 głosów)
    • TOMALSKI Robert Henryk: pozycja 8 : 0,58% (32 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
    • WÓJCIK Robert Marek: pozycja 1 : 11,81% (715 głosów)
    • WOJDON Eryk Maciej: pozycja 2 : 1,72% (104 głosów)
    • ZASKALSKI Józef Władysław: pozycja 3 : 2,33% (141 głosów)
    • TRZPIS Dorota Małgorzata: pozycja 4 : 4,82% (292 głosów)
    • KOTWICA Ryszard Marek: pozycja 5 : 3,24% (196 głosów)
    • GREMBA-GRAZDA Irena: pozycja 6 : 0,69% (42 głosów)
    • GROCHOT Tomasz Mieczysław: pozycja 7 : 0,31% (19 głosów)
    • OBUTELEWICZ-WĘGRZYN Joanna Elżbieta: pozycja 8 : 0,94% (57 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY TERAZ MIELEC:
    • SWÓŁ Radosław Dariusz: pozycja 1 : 7,24% (438 głosów)
    • BEDNARCZYK Beata Elwira: pozycja 2 : 0,99% (60 głosów)
    • BIAŁEK Tomasz Iwo: pozycja 3 : 0,88% (53 głosów)
    • RÓG Paweł Mateusz: pozycja 4 : 0,53% (32 głosów)
    • WRÓBEL Agnieszka: pozycja 5 : 0,94% (57 głosów)
    • GWADERA Krzysztof Jacek: pozycja 6 : 1,01% (61 głosów)
    • ŁAPA Klaudia: pozycja 7 : 0,53% (32 głosów)
    • SZEBLA Łukasz Marek: pozycja 8 : 1,72% (104 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMEK:
    • GĄSIEWSKI Damian Kamil: pozycja 1 : 3,22% (195 głosów)
    • ŻELAZKO Roman Piotr: pozycja 2 : 1,12% (68 głosów)
    • KUSTRA Maciej Jakub: pozycja 3 : 1,82% (110 głosów)
    • MOKRZYCKI Mariusz: pozycja 4 : 1,16% (70 głosów)
    • KLIMCZAK Ewa Anna: pozycja 5 : 1,06% (64 głosów)
    • SKIBA Kinga Anna: pozycja 6 : 0,33% (20 głosów)
    • CYNAR-GIBAŁA Patrycja Maria: pozycja 7 : 1,24% (75 głosów)
    • MARUD Janusz Mateusz: pozycja 8 : 1,83% (111 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ.MIELEC.PL:
    • SZCZERBA Jarosław Roman: pozycja 1 : 4,11% (249 głosów)
    • PIĘTAL Jarosław: pozycja 2 : 0,58% (35 głosów)
    • SOBUSIAK Dorota Katarzyna: pozycja 3 : 0,28% (17 głosów)
    • CYRAN Regina: pozycja 4 : 0,43% (26 głosów)
    • ŚWISTRO Katarzyna Barbara: pozycja 5 : 0,25% (15 głosów)
    • SZĘSZOŁ Mariusz Mieczysław: pozycja 6 : 2,05% (124 głosów)
    • MIĘDLAR Arkadiusz: pozycja 7 : 0,28% (17 głosów)
    • MICHALSKI Zbigniew Jan: pozycja 8 : 0,18% (11 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT:
    • WOLSKA Jolanta Zofia: pozycja 1 : 7,4% (448 głosów)
    • STRZELECKI Krzysztof Marian: pozycja 2 : 1,87% (113 głosów)
    • KLAUS Jadwiga Barbara: pozycja 3 : 2,11% (128 głosów)
    • BUŁAWA Justyna Katarzyna: pozycja 4 : 1,26% (76 głosów)
    • WILK Andrzej Tomasz: pozycja 5 : 0,48% (29 głosów)
    • DZIEWIT Patryk Józef: pozycja 6 : 0,25% (15 głosów)
    • WANATOWICZ Danuta: pozycja 7 : 1,73% (105 głosów)
    • ZAJĄC Jacek Paweł: pozycja 8 : 2,13% (129 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANY MIŁOŚ:
    • SUROWIEC Anna Małgorzata: pozycja 1 : 3,77% (228 głosów)
    • ŚWIERCZYŃSKI Wacław: pozycja 2 : 2,08% (126 głosów)
    • BIK Kamila: pozycja 3 : 2,18% (132 głosów)
    • KOWALSKI Kacper: pozycja 4 : 0,48% (29 głosów)
    • SMOLEŃ Teresa Irena: pozycja 5 : 0,28% (17 głosów)
    • LUBAŚ Bartłomiej Wojciech: pozycja 6 : 0,43% (26 głosów)
    • SOJA Krystyna Zofia: pozycja 7 : 0,33% (20 głosów)
    • KOZDĘBA Stanisław Jan: pozycja 8 : 1,44% (87 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK WIŚNIEWSKI:
    • KAMIŃSKI Sebastian Damian: pozycja 1 : 1,82% (110 głosów)
    • LOMBARA Janusz Remigiusz: pozycja 2 : 0,36% (22 głosów)
    • SIEBIERAŃSKA Regina Justyna: pozycja 3 : 1,37% (83 głosów)
    • BABICZ Adam Kamil: pozycja 4 : 0,56% (34 głosów)
    • SZADY Magdalena Agnieszka: pozycja 5 : 0,5% (30 głosów)
    • SUDOŁ Maria Teresa: pozycja 6 : 0,17% (10 głosów)
    • OLECHOWSKA Krystyna Julia: pozycja 7 : 0,43% (26 głosów)
    • WIŚNIEWSKA Daria Małgorzata: pozycja 8 : 2,1% (127 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SAMORZĄDU:
    • DUSZKIEWICZ Aleksandra Anna: pozycja 1 : 1,85% (112 głosów)
    • FILA Piotr Robert: pozycja 2 : 0,17% (10 głosów)
    • PONIEWIERSKA Anna Maria: pozycja 3 : 0,84% (51 głosów)
    • MICHALIK Jacek: pozycja 4 : 0,45% (27 głosów)
    • CISZEK-MICHOŃSKA Edyta Małgorzata: pozycja 5 : 0,1% (6 głosów)
    • OSIADŁA Jadwiga Stanisława: pozycja 6 : 0,41% (25 głosów)
    • ŚWIERK Arkadiusz Artur: pozycja 7 : 0,25% (15 głosów)
    • STACHOWICZ Seweryn Piotr: pozycja 8 : 0,78% (47 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
    • SZOSTAK Krzysztof: pozycja 1 : 17% (702 głosów)
    • STALA Józef Stanisław: pozycja 2 : 5,35% (221 głosów)
    • WDOWIARZ Barbara Maria: pozycja 3 : 2,88% (119 głosów)
    • CELAREK Grzegorz: pozycja 4 : 3,1% (128 głosów)
    • TRELA Krystyna Maria: pozycja 5 : 1,26% (52 głosów)
    • KRZYSZTOFIK Anna: pozycja 6 : 1,07% (44 głosów)
    • OLSZAŃSKI Bogdan Stanisław: pozycja 7 : 0,97% (40 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY TERAZ MIELEC:
    • BUGAJ Piotr Roman: pozycja 1 : 1,38% (57 głosów)
    • WILK Mieczysław Roman: pozycja 2 : 2,08% (86 głosów)
    • PALUCH Karolina Magdalena: pozycja 3 : 0,68% (28 głosów)
    • KOLBUSZ-WOLSKA Izabela Maria: pozycja 4 : 0,02% (1 głosów)
    • WYSTĘPEK Renata Monika: pozycja 5 : 0,56% (23 głosów)
    • GAWRYŚ Katarzyna Ewelina: pozycja 6 : 0,39% (16 głosów)
    • LEYKO Tomasz Andrzej: pozycja 7 : 1,53% (63 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMEK:
    • GADOMSKI Przemysław Bogdan: pozycja 1 : 3,83% (158 głosów)
    • DOMANIK Marcelina Anna: pozycja 2 : 1,31% (54 głosów)
    • KOZIOŁ Piotr Maksymilian: pozycja 3 : 1,67% (69 głosów)
    • NOWAK Łukasz Piotr: pozycja 4 : 0,77% (32 głosów)
    • MICHAŁEK Ewa Urszula: pozycja 5 : 0,85% (35 głosów)
    • MADEJCZYK Małgorzata Elżbieta: pozycja 6 : 0,73% (30 głosów)
    • SIKORA Paulina Katarzyna: pozycja 7 : 0,53% (22 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ.MIELEC.PL:
    • RZESZUTEK Mariusz Michał: pozycja 1 : 2,66% (110 głosów)
    • KOSIOROWSKI Witold Aleksander: pozycja 2 : 0,53% (22 głosów)
    • NICZYPORUK Wiesława Maria: pozycja 3 : 0,53% (22 głosów)
    • PAZDRO Małgorzata Paulina: pozycja 4 : 0,61% (25 głosów)
    • ROSTOCKA Monika Paulina: pozycja 5 : 0,29% (12 głosów)
    • NIZIOŁEK Krzysztof Andrzej: pozycja 6 : 0,68% (28 głosów)
    • GORCZYCA Jerzy Józef: pozycja 7 : 4,21% (174 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT:
    • BIENIEK Bogdan Mieczysław: pozycja 1 : 7,97% (329 głosów)
    • WERYŃSKA-ZARZECKA Magdalena: pozycja 2 : 3,44% (142 głosów)
    • KARDYŚ Beata: pozycja 3 : 1,96% (81 głosów)
    • DUDEK-DEMIDOWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 0,97% (40 głosów)
    • ŻELASKO Wiesław Stanisław: pozycja 5 : 0,65% (27 głosów)
    • WAŁEK Wiesław Zdzisław: pozycja 6 : 1,45% (60 głosów)
    • ŁAPA Krzysztof Stanisław: pozycja 7 : 1,99% (82 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANY MIŁOŚ:
    • MIŁOŚ Adriana Danuta: pozycja 1 : 6,63% (274 głosów)
    • HARIASZ Zbigniew Robert: pozycja 2 : 1,14% (47 głosów)
    • PIEŃCZEWSKA Renata Zdzisława: pozycja 3 : 3,73% (154 głosów)
    • DYKAS Marek: pozycja 4 : 0,22% (9 głosów)
    • LATO-HERCHEL Magdalena Julita: pozycja 5 : 0,7% (29 głosów)
    • NIZIOŁEK Olimpia: pozycja 6 : 0,68% (28 głosów)
    • WIECZOREK Robert: pozycja 7 : 0,75% (31 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK WIŚNIEWSKI:
    • SZTORC Urszula Beata: pozycja 1 : 2,86% (118 głosów)
    • ĆWIĘKA Paweł Tomasz: pozycja 2 : 1,57% (65 głosów)
    • LIS Oliwia Maja: pozycja 3 : 0,29% (12 głosów)
    • KAMIŃSKI Alfred: pozycja 4 : 0,19% (8 głosów)
    • MIKA Natalia Iwona: pozycja 5 : 0,19% (8 głosów)
    • HAMALA-LIS Dorota Marta: pozycja 6 : 0,44% (18 głosów)
    • RYŚ Eryk Stanisław: pozycja 7 : 0,36% (15 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SAMORZĄDU:
    • SZAŁDA Albert Jerzy: pozycja 1 : 2,76% (114 głosów)
    • GACEK Edyta Anna: pozycja 2 : 0,36% (15 głosów)
    • STAN Damian Grzegorz: pozycja 3 : 0,41% (17 głosów)
    • SUDOŁ Sylwia Maria: pozycja 4 : 0,27% (11 głosów)
    • REMBISZ Sebastian Tomasz: pozycja 5 : 0,1% (4 głosów)
    • KUŚNIERZ Magdalena Maria: pozycja 6 : 0,12% (5 głosów)
    • BURY Dariusz: pozycja 7 : 0,34% (14 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
    • KOKOSZKA Marian Kazimierz: pozycja 1 : 10,65% (661 głosów)
    • CIEPLIŃSKA Agnieszka Maria: pozycja 2 : 3,53% (219 głosów)
    • RUSEK Arkadiusz Piotr: pozycja 3 : 3,21% (199 głosów)
    • KOPEĆ Aleksander: pozycja 4 : 2,3% (143 głosów)
    • ZAJĄC Marta Olga: pozycja 5 : 1,34% (83 głosów)
    • KWAŚNIK Monika Agnieszka: pozycja 6 : 1,21% (75 głosów)
    • SIEMEK Tadeusz Leon: pozycja 7 : 1,45% (90 głosów)
    • STACHOWICZ Janusz Tomasz: pozycja 8 : 1,85% (115 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY TERAZ MIELEC:
    • CENA Jakub Grzegorz: pozycja 1 : 6,96% (432 głosów)
    • PRZYBYŁO Łukasz Tomasz: pozycja 2 : 2,19% (136 głosów)
    • REGUŁA Marta: pozycja 3 : 0,61% (38 głosów)
    • LECHOŃCZAK Rafał Marek: pozycja 4 : 0,69% (43 głosów)
    • ZIĘBA Katarzyna Joanna: pozycja 5 : 1,26% (78 głosów)
    • DYMEK Mateusz Piotr: pozycja 6 : 0,48% (30 głosów)
    • MAZUR Marzanna Zofia: pozycja 7 : 0,13% (8 głosów)
    • ŚPIEWAK Katarzyna Maria: pozycja 8 : 1,56% (97 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMEK:
    • JASTRZĘBSKA Agnieszka Patrycja: pozycja 1 : 2,87% (178 głosów)
    • JANOCHA Marta Anna: pozycja 2 : 1,48% (92 głosów)
    • BEC Mariusz Jerzy: pozycja 3 : 1,66% (103 głosów)
    • JARECKA-MUCHA Lidia Danuta: pozycja 4 : 0,55% (34 głosów)
    • SUROWIEC Andrzej: pozycja 5 : 1,58% (98 głosów)
    • LEŚ-PIETRYKA Damian Łukasz: pozycja 6 : 1,26% (78 głosów)
    • ŁODKOWSKA Kinga: pozycja 7 : 0,37% (23 głosów)
    • PODSADOWSKA Urszula Maria: pozycja 8 : 0,64% (40 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ.MIELEC.PL:
    • WDOWIARZ Gustaw Andrzej: pozycja 1 : 3,59% (223 głosów)
    • LIS Kamil: pozycja 2 : 2,3% (143 głosów)
    • MATLĄG Joanna Marta: pozycja 3 : 0,16% (10 głosów)
    • BYSTROWSKA Aneta Agnieszka: pozycja 4 : 0,52% (32 głosów)
    • KOLANO Urszula Elżbieta: pozycja 5 : 0,71% (44 głosów)
    • SKIBA Władysław Henryk: pozycja 6 : 0,53% (33 głosów)
    • NAWARA Marek: pozycja 7 : 1,14% (71 głosów)
    • NOWACKI Bartłomiej Piotr: pozycja 8 : 1,29% (80 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT:
    • ZIOMEK Grzegorz: pozycja 1 : 3,03% (188 głosów)
    • GŁOWACKI Zbigniew Stanisław: pozycja 2 : 3,14% (195 głosów)
    • TRUNIARZ Wiesław: pozycja 3 : 1,48% (92 głosów)
    • JAKUBOWSKA Mirosława Gabriela: pozycja 4 : 2,3% (143 głosów)
    • BUREK Edward: pozycja 5 : 0,32% (20 głosów)
    • KOCHANOWSKA Bożena Maria: pozycja 6 : 0,89% (55 głosów)
    • TRYBULEC Sylwester Adam: pozycja 7 : 1,76% (109 głosów)
    • GORAZD Mirosława Magdalena: pozycja 8 : 3,29% (204 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANY MIŁOŚ:
    • SKOWRON Andrzej Jan: pozycja 1 : 3,22% (200 głosów)
    • MOSKAL Elżbieta Wacława: pozycja 2 : 1,74% (108 głosów)
    • ZORZYCKI Jerzy Bogusław: pozycja 3 : 1,61% (100 głosów)
    • WRAŻEŃ Aleksandra Joanna: pozycja 4 : 1,29% (80 głosów)
    • ZIELIŃSKA Urszula Ewa: pozycja 5 : 1,03% (64 głosów)
    • ĆWIOK Monika Magdalena: pozycja 6 : 0,69% (43 głosów)
    • KRZYSTYNIAK Grzegorz: pozycja 7 : 0,72% (45 głosów)
    • TOMCZYK Anna Alicja: pozycja 8 : 0,77% (48 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK WIŚNIEWSKI:
    • WIŚNIEWSKI Jacek Andrzej: pozycja 1 : 5,98% (371 głosów)
    • GROELE-KWIATKOWSKA Magdalena Jolanta: pozycja 2 : 1,76% (109 głosów)
    • LIS Krzysztof Jakub: pozycja 3 : 0,42% (26 głosów)
    • SZADY Agnieszka Katarzyna: pozycja 4 : 0,61% (38 głosów)
    • KUZARA Katarzyna: pozycja 5 : 0,37% (23 głosów)
    • KACZMAREK Robert Tomasz: pozycja 6 : 0,14% (9 głosów)
    • MISIAK Józef Kazimierz: pozycja 7 : 0,32% (20 głosów)
    • BODZIONY Artur Stanisław: pozycja 8 : 0,35% (22 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SAMORZĄDU:
    • PIEPRZNY Mateusz: pozycja 1 : 0,31% (19 głosów)
    • SZCZĘCH Mirella: pozycja 2 : 0,53% (33 głosów)
    • HYJEK Jarosław: pozycja 3 : 0,48% (30 głosów)
    • LIPIŃSKI Krzysztof Stanisław: pozycja 4 : 0,1% (6 głosów)
    • SUCHY Weronika Sylwia: pozycja 5 : 0,13% (8 głosów)
    • ZIELIŃSKI Zbigniew Jan: pozycja 6 : 0,58% (36 głosów)
    • KOZIOŁ Agnieszka: pozycja 7 : 0,42% (26 głosów)
    • MAZUR Dominika Danuta: pozycja 8 : 0,16% (10 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

  • KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 10 mandatów
  • KWW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT – 4 mandaty
  • KWW JACEK KLIMEK – 3 mandaty 
  • KW TERAZ MIELEC – 3 mandaty
  • KWW ADRIANY MIŁOŚ – 3 mandaty

Nowi radni

Listę nazwisk osób, które uzyskały mandat radnego miejskiego:

  • Jakub Maciej BLICHARCZYK – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Marek Józef ZALOTYŃSKI – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Bogusław KOŁACZ – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Sławomir Grzegorz WESOŁOWKI – KW TERAZ MIELEC
  • Jacek KLIMEK – KWW JACEK KLIMEK
  • Zdzisław Ryszard NOWAKOWSKI – KWW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT
  • Robert Marek WÓJCIK – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Dorota Małgorzata TRZPIS – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Radosław Dariusz SWÓŁ – KW TERAZ MIELEC
  • Damian Kamil GĄSIEWSKI – KWW JACEK KLIMEK
  • Jolanta Zofia WOLSKA – KWW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT
  • Anna Małgorzata SUROWIEC – KWW ADRIANY MIŁOŚ
  • Krzysztof SZOSTAK – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Józef Stanisław STALA – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Grzegorz CELAREK – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Bogdan Mieczysław BIENIEK – KWW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT
  • Adriana Danuta MIŁOŚ – KWW ADRIANY MIŁOŚ
  • Marian Kazimierz KOKOSZKA – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Agnieszka Maria CIEPLIŃSKA – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Jakub Grzegorz CENA – KW TERAZ MIELEC
  • Agnieszka Patrycja JASTRZĘBSKA – KWW JACEK KLIMEK
  • Mirosława Magdalena GORAZD – KWW NASZ MIELEC-NASZ POWIAT
  • Andrzej Jan SKOWRON – KWW ADRIANY MIŁOŚ
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa