W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

Bajeczki o segregacji śmieci autorstwa przedszkolaków [FOTO]

Po niezwykle kreatywnej, wesołej, ale i wymagającej ogromnego zaangażowania pracy dzieci z mieleckich przedszkoli, nadszedł czas na zwieńczenie ich działań! Bajeczki o segregacji śmieci autorstwa przedszkolaków trafiły dziś do wszystkich miejskich przedszkoli w Mielcu.

Pomysł napisania bajki zrodził się w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Mielcu, w ramach działań edukacyjnych związanych z gospodarką odpadami komunalnymi.

Do współpracy przy realizacji projektu przyłączyło się Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, natomiast w stworzenie książeczki zaangażowały się dzieci ze wszystkich mieleckich przedszkoli publicznych z Przedszkolem Nr 12 na czele, które odpowiedzialne było za redakcję wydawnictwa.

Drugi Zastępca Prezydenta Mielca Adriana Miłoś osobiście wręczyła dziś bajeczki dyrektor Przedszkola Miejskiego  Nr 12 Jolancie Janik oraz Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 20 Bożenie Kochanowskiej, które przekażą publikacje swoim podopiecznym.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa