W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Bartosz Kowalczyk – z Puław do Mielca!

Podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja już dziś (02.07.18) rozpoczną przygotowania do nowego sezonu, a wśród nowych zawodników będzie 21-letni Bartosz Kowalczyk (190cm/95kg), który na zasadzie wypożyczenia z Azotów Puławy zasili mieleckie szeregi.

Młody środkowy rozgrywający uznawany jest za jeden z największych talentów w naszym kraju na tejże pozycji. Jeszcze w barwach SMS-u Gdańśk w 25 meczach zdobył 154 bramki, a po dołączeniu do Azotów również dostawał swoje szanse, które wykorzystywał.

W 72 meczach rzucił 120 bramek, co pokazuje, że w nadchodzącym sezonie „Kowal” może być bardzo mocnym punktem naszego zespołu, tworząc tym samym zgrany duet na środku rozegrania z doświadczonym Rudolfem Cuziciem.
Bartek jest kolejnym wzmocnieniem przed nadchodzącymi rozgrywkami, gdyż wcześniej umowami ze Stalą związali się Kacper Pawłowski, Tomasz Grzegorek, Piotr Rutkowski i Marcin Miedziński. Do pierwszego zespołu włączony został również nasz wychowanek, bramkarz – Krystian Witkowski.
Witamy na „Biało-Niebieskim” pokładzie i życzymy powodzenia!

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa