W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Bezpieczna droga do szkoły [FOTO]

Wraz z początkiem roku szkolnego mieleccy policjanci rozpoczęli działania „Bezpieczna droga do szkoły”.

Celem akcji jest przypominanie i uświadamianie kierującym pojazdami o zachowaniu ostrożności w pobliżu szkół i placówek oświatowych. Ważnym aspektem akcji jest także edukacja dzieci, rodziców, opiekunów i nauczycieli w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Po dwumiesięcznej przerwie dzieci i młodzież wróciły do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo, zwłaszcza tych najmłodszych uczestników ruchu drogowego, policjanci prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Przez cały wrzesień odwiedzają przedszkola i szkoły. Podczas spotkań rozmawiają między innymi o podstawowych zasadach bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły.  

Mundurowi podczas spotkań z dziećmi przekazują im elementy odblaskowe otrzymane od Urzędu Miasta w Mielcu, Urzędu Gminy w Mielcu oraz z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie.

Następnie wspólnie – teorię zamieniają w praktykę. Dzieci chętnie pokazują swoje umiejętności podczas przechodzenia na drugą stronę ulicy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa