W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

„Bezpieczne Wakacje 2022” – konkurs plastyczny [FOTO]

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2022” na szczeblu powiatowym. w tym roku, na konkurs, do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przysłano ponad 100 prac.

Jury konkursowe wybrało 9 zwycięskich prac w trzech kategoriach wiekowych. Autorów zwycięskich prac zapraszamy na spotkanie podczas, którego laureatom zostaną wręczone nagrody.

W Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, jury konkursowe wybrało dziewięć prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2022”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło ponad 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego. Swoją obecnością w składzie komisji konkursowej zaszczycił Edward Kociański – Prezes Stowarzyszenia Twórców Kultury Plastycznej im. Jana Stanisławskiego w Mielcu oraz Monika Skrzypek z Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu. W skład jury weszli równiez policjanci wydziału prewencji mieleckiej jednostki policji.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

  • I miejsce – Lena Stawecka z Samorządowego Przedszkola w Przecławiu
  • II miejsce – Zofia Rudek ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu
  • III miejsce – Dominika Górnisiewicz ze Szkoły Podstawowej w Przecławiu

W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

  • I miejsce – Oliwier Banasik ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu
  • II miejsce – Kinga Budek ze Szkoły Podstawowej w Chorzelowie
  • III miejsce – Faustyna Szęszoł ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim

W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

  • I miejsce – Maja Kokoszka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu
  • II miejsce – Hubert Kurek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu
  • III miejsce – Maria Ziętek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu zaprasza laureatów wraz z opiekunami na spotkanie podczas, którego zostaną wręczone nagrody. Spotkanie odbędzie się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, 20 października 2022 roku o godzinie 10.00.

Prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2022”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa