W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle Materiały video Sport Wywiady

Bieg Niepodległości po pasie startowym [FOTO, VIDEO]

W niedzielę 12 listopada na mieleckim lotnisku odbył się kolejny już 6. Bieg Niepodległości. Organizatorami biegu byli: Studio Wizualne, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Blisko 200 uczestników przebiegło trasę 6,5 km wzdłuż pasa startowego mieleckiego lotniska. Na mecie pamiątkowe medale i statuetki biegaczom wręczali- Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś, Dyrektor MOSiR Mirosława Gorazd oraz Organizator Biegu Damian Gąsiewski.

Najszybszy był Filip Machowski, mielczanin, z czasem 22 min 36 sek. Zaraz po nim na mecie znalazł się Mateusz Dutka (22 min 38 sek). Trzeci na podium stanął Adrian Kokoszka- potrzebował 22 min i 41 sek., aby dobiec na metę.

W kategorii kobiet najszybsza była Monika Banasik, z czasem 26 min 42 sek. II miejsce zajęła Anna Święch (27 min 51 sek). Na III miejscu uplasowała się Justyna Gach-Michalska z czasem 27 min 57 sek.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali także pamiątkowe statuetki.

Dzięki udziałowi partnerów uczestnicy otrzymali pakiety startowe i posiłek regeneracyjny, ale przede wszystkim niesamowitą oprawę biegu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa