W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ostatnia sesja Rady Gminy Mielec VIII kadencji

25 kwietnia 2024 roku odbyła się XLVI, nadzwyczajna sesja Rady Gminy Mielec. Była to ostatnia sesja Rady Gminy VIII kadencji.

Oprócz głosowania nad zmianami w budżecie, sesja była okazją do złożenia podziękowań odchodzącemu Wójtowi Józefowi Piątkowi. Przedstawiciele Radnych złożyli na ręce Wójta Józefa Piątka kwiaty i podziękowania za dwie kadencje wytężonej pracy na rzecz mieszkańców i gminy Mielec. Podziękowania spłynęły też od sołtysów, a w części nieoficjalnej Wójt podziękował Radzie za pracę, wspomniał co udało się zrobić przez ostatnie lata oraz jakie, rozpoczęte już inwestycje, są w trakcie realizacji. Oficjalnie kadencja Wójta i Rady Gminy kończy się 30 kwietnia.

W imieniu pracowników i wszystkich osób związanych z Urzędem Gminy również dziękujemy Wójtowi i tym, którzy przez ostatnie lata działali na rzecz mieszkańców gminy Mielec, a których drogi poprowadziły w innych kierunkach. Życzymy wszystkiego, co najlepsze i wierzymy, że owoce pracy tych wszystkich osób będą procentować przez długie lata.

Inauguracyjna sesja Rady Gminy IX kadencji, na której ślubowanie złożą Radni i nowo wybrany Wójt Krzysztof Węgrzyn odbędzie 7 maja 2024 o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa