W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Osiemnastolatek bez prawa jazdy dachował seatem na obwodnicy

Na mieleckiej obwodnicy, kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Mężczyzna wraz z pasażerką, którą przewoził – trafili do szpitala.

Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Po sprawdzeniu kierowcy okazało się, że to 18-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, który nie posiada uprawnień.

We wtorek, przed godz. 21, dyżurny mieleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na mieleckiej obwodnicy w rejonie ul. Inwestorów. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że samochodem marki Seat, który dachował, kierował 18-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. Z wyjaśnień młodego mężczyzny wynikało, że nie dostosował prędkości do warunków w jakich ruch się odbywał, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w konsekwencji czego wypadł z drogi i dachował do przydrożnego rowu.

Jak wykazało badanie alkomatem, 18-latek był trzeźwy. Przewoził 17-letnią pasażerkę. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.

Za swój czyn, odpowie przed Sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

  ” Ostry dyżur literacki „. Warsztaty Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO

Wiadomości Mielec

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa