W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle Materiały video Sport

Bieg o Puchar Prezydenta Mielca [FOTO, VIDEO, WYNIKI]

Wczoraj na Stadionie Miejskim miały miejsce sportowe emocje podczas 26 Biegu o Puchar Prezydenta Mielca
Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca wziął aktywny udział w wydarzeniu i po przemówieniu dołączył do uczestników biegu, by wspólnie przebiec „Prezydencką Milę”.

Organizatorem zawodów był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec wraz ze wsparciem Miasto Mielec i naszym MOSiR Mielec.
Całą imprezę prowadził Stanisław Zioło, który od lat jest inicjatorem Biegu o Puchar Prezydenta Mielca.
Zawody dofinansowano ze środków gminy miejskiej Mielec i odbyły się dzięki sercom i wsparciu Sponsorów:
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mielcu sp. z o.o, Sierosławski Group Jan Sierosławski, Zakład metalowy Stefan Drozdowski, Nadleśnictwo Tuszyma Lasy Państwowe, Projekt Zdrowie Mielec McDesign.

Pierwsze biegi należały do dzieci i młodzieży.
Dorośli mierzyli się na dystansie jednej mili, czyli 1609 metrów.

26. Biegi o Puchar Prezydenta Mielec, Mielec dn. 06.10.2022

Biegi młodzieżowe – około 350 startujących

Rocznik 2016 i młodsi:

Dziewczęta:

  1. Hajduk Emilia PM-9
  2. Chmielowiec Lilianna PM-9
  3. Pietras Malwina PM-1
  4. Krzysztofik Blanka PM-12
  5. Stawecka Lena Przecław
  6. Ćwiękała Natalia Szczęśliwe Dziecko

Chłopcy:

  1. Bożek Antoni PM-16
  2. Dudek Wiktor PM-20
  3. Weber Szymon PM-1
  4. Zimny Adam PM-1
  5. Jung Cyprian Mali Odkrywcy
  6. Gerlik Jakub Złotniki

Rocznik 2014/15

Dziewczęta:

  1. Ratusińska Maja SP-13
  2. Gancarz Emilia
  3. Gazda Barbara SP-3
  4. Forczek Julia SP Czermin
  5. Rączka Zofia SP-11
  6. Kozub Magdalena SP-9

Chłopcy:

  1. Bator Piotr SP-7
  2. Sajek Filip SP-9
  3. Kamiński Mikołaj SP-3
  4. Plich Oskar SP-9
  5. Woźniak Aleks SP-13
  6. Wiącek Sławomir SP-9

Rocznik 2012/13

Dziewczęta:

  1. Nikodem Wiktoria SP-3
  2. Kita Nikola SP-9
  3. Kołeczek Natasza SP-6
  4. Andruszewicz Natalia SP-11
  5. Pietras Inka SP-1
  6. Sulik Nadia SP-8

Chłopcy:

  1. Pezda Nataniel SP-7
  2. Babula Piotr SP Piłkarskie Nadzieje
  3. Klimek Oliwier SP-11
  4. Strąg Tomasz SP-9
  5. Piechota Daniel
  6. Myjak Maciej SP-3

Rocznik 2010/11

Dziewczęta:

  1. Machała Martyna SP-8
  2. Wąż Aleksandra SP-9
  3. Skóra Natalia SP-6
  4. Głód Patrycja SP-11
  5. Białek Adrianna SP-3
  6. Anysz Joanna SP-11

Chłopcy:

  1. Myjak Szymon UKS SMS Mielec
  2. Figurski Eryk UKS SMS Mielec
  3. Ziobroń Antek I SMS Mielec
  4. Magdziak Dominik SP-3
  5. Owsiak Piotr SP-3
  6. Mazgaj Adrian SP-8

Rocznik 2008/09

Dziewczęta:

  1. Ptak Martyna II LO Mielec
  2. Dolot Milena SP-1
  3. Chmura Maja SP-9
  4. Cieśla Oliwia SP-11
  5. Kasprzak Ola SP Tuszów Narodowy
  6. Klimek Izabela SP-11

Chłopcy:

  1. Kilian Rafał SP-3
  2. Hajduk Sebastian SP-6
  3. Lisowski Aleksander SMS Mielec
  4. Tymuła Adrian SP Trześń
  5. Zacharski Kamil SP-3
  6. Ziobroń Emil I SMS Mielec

Klasyfikacja szkół:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu
  2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Mielcu
  3. Szkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu

1 Mila o Puchar Prezydenta – 35 osób startujących

Klasyfikacja OPEN – kobiety:

  1. Gaweł Martyna LKS Stal Mielec
  2. Szymala-Lipka Magdalena Mielec
  3. Gładysz Jadwiga AdRhA

Klasyfikacja OPEN – mężczyźni:

  1. Jaworski Kacper LKS Stal Mielec
  2. Piecuch Kamil LKS Stal Mielec
  3. Wójcik Hubert LKS Stal Mielec

Kategoria K-30 (roczniki 2007-1992)

  1. Piechota Wiktoria LKS Stal Mielec
  2. Sulik Nadia Mielec

Kategoria K-45 (roczniki 1991-1977)

  1. Chmielowiec Agnieszka Mielec
  2. Krzysztofik Karolina Mielec
  3. Leszczyńska Agnieszka Juice Plus

Kategoria K-60 (roczniki 1976-1962)

  1. Żołądź Barbara Lisia Góra

Kategoria M-30 (roczniki 2007-1992)

  1. Wiśniewski Oleksander Mielec
  2. Rokoszak Paweł Orłów
  3. Gruszka Adam Czermin

Kategoria K-45 (roczniki 1991-1977)

  1. Maziarz Artur Run For Fun
  2. Babiński Marcin Mielec
  3. Forczek Łukasz Czermin

Kategoria K-60 (roczniki 1976-1962)

  1. Ćwikła Krzysztof Malawa
  2. Baran Stanisław Radomyśl Wielki
  3. Dubiel Andrzej Radomyśl Wielki

Kategoria K-60+ (roczniki 1961 i starsi)

  1. Wrona Kazimierz Mielec
  2. Ćwik Janusz Mielec

Królikowski Jerzy Mielec

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa