Informacje Sport

Bogaty w sukcesy weekend dla drużyn AP Piłkarskie Nadzieje

Bardzo pracowity i bogaty w sukcesy był ostatni weekend dla wychowanków AP Piłkarskie Nadzieje i uczniów SMS Stal Mielec.

Drużyna U15 wywalczyła awans do trzeciej, ostatniej rundy eliminacyjnej Mistrzostw Polski w futsalu. „W turnieju rozgrywanym w hali mieleckiego MOSiRu, nasi uczniowie nie byli zbyt gościnni i z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce.” – komentuje Paweł Mrozik – dyrektor sportowy SMS Stal Mielec

W pokonanym polu Mielczanie zostawili drużyny Champion Brzesko, Eurobus SMS Przemyśl i Ziomków Rzeszów

Skład: Skotnicki, Jastrząb, Ziobroń, Lewandowski, Adamczyk, Kośmider, Łączyński, Szady, Borek oraz trenerzy Sekuła i Skowron

Świetnie zaprezentowali się ich młodsi koledzy, chłopcy z rocznika 2016 okazali się bezkonkurencyjni w międzynarodowym turnieju na Słowacji. W rozgrywanych w Stropkowie zawodach podopieczni trenera Beca odnieśli komplet pięciu zwycięstw i uplasowali się na pierwszym miejscu w klasyfikacji końcowej. Podium słowackiego turnieju uzupełniły ekipy Tatrana Preszów i gospodarzy Tesli Stropkov.

Młode „Orły” zagrały w składzie: Kuba Tylutki, Kacper Kusiak, Kosiba Leon, Kacper Żmuda, Patryk Głowacz, Antek Bożek, Oskar Piechota, Franek Komaniecki

Dwie kolejne drużyny zagrały w mikołajkowym turnieju rocznika 2012, który gościł pod popularnym balonem przy SP9. Impreza, której gospodarzami byli uczniowie SMS Stal Mielec zgromadziła dziesięć okolicznych drużyn min. Czarni Połaniec, Team Przecław, Atut Podborze, Radomyślankę Radomyśl, Sokół Kolbuszową Dolna, Orlik Nowa Dęba. W rozgrywanych w formie festiwalu zawodach, nie prowadzono klasyfikacji, a każdy z zawodników był zwycięzcą i został nagrodzony pamiątkowym medalem.