W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

Charytatywny koncert dla Nadii

3 kwietnia o godzinie 18:00 w sali nr 1 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu zapraszamy na charytatywny koncert zespołu Mr Pollack “Wiosenne Granie Dla Nadii” pod Patronatem Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego.

Przed i podczas koncertu będą zbierane pieniądze do puszek dla Nadii Madery, która cierpi na rozszczep kręgosłupa, wodogłowie wrodzone, torbiel pajęczynówki wewnątrz-oponową, zespół Chiarii II, niedowład spastyczny kończyn dolnych, mielodysplazję, stan po rekonstrukcji stawu biodrowego, pęcherz neurogenny.

Rodzina Nadii pragnie zapewnić Jej odrobinę samodzielności i dostosować mieszkanie do potrzeb poprzez zamontowanie pionowego podnośnika platformowego z przystosowaniem do budynku mieszkalnego.  Koszt montażu to około 60 tysięcy złotych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Mielca i okolic. Wstęp na koncert jest darmowy. Muzycy zagrają charytatywnie. Prosimy o hojność w datkach do puszek.

Datki można również składać na stronie www.siepomaga.pl/nadia-madera, do czego mocno zachęcamy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce dziewcząt z udziałem gwiazdy siatkówki w SP 6

Wiadomości Mielec

Unijne dofinansowania dla OSP Kiełków i Przecław

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa