W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Chory Tymek z powiatu mieleckiego potrzebuje pomocy


W dniach 9 i 16 października w godzinach 8:00-15:00 przy sklepach A&K Hurt Market w Mielcu odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek (nr zbiórki 170/2021/399/OR) na rzecz rehabilitacji, leczenia i przeprowadzenia badań genetycznych Tymka prowadzona przez wolontariuszy z Jednostki Strzeleckiej 2093 w Mielcu. Pieniądze zebrane ze zbiórki trafią na konto Tymka w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Tymoteusz Foltak ma niecałe 2,5 roku i jest mieszkańcem powiatu mieleckiego. Stwierdzono u niego opóźnienie rozwoju psychoruchowego stopnia znacznego, niedosłuch obustronny, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego. W badaniu EEG wyszły zmiany padaczkowe, nie zauważono ataków padaczki – został wdrożony lek na padaczkę, który ma za zadanie pomóc w rozwoju. W chwili obecnej Tymek zaczyna sam siadać, ale jeszcze z asekuracją (niestabilnie). Tymek wymaga dalszych specjalistycznych badań.

Obecnie dla rodziców Tymka największym kosztem jest rehabilitacja – miesięczny koszt to około 1000 zł oraz nierefundowane badania genetyczne.

Leczenie i rehabilitację Tymka można również wesprzeć poprzez wpłaty na jego konto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
38453 Foltak Tymoteusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa