W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

Co z 3. Biegiem Niepodległości? Odbędzie się

Na najbliższą niedzielę, 7 marca, przełożony został 3. Bieg Niepodległości w Mielcu. Wcześniejszą organizację imprezy uniemożliwiła pandemia COVID-19.

Pierwotnie bieg zaplanowany został na 8 listopada 2020 roku. Niestety, ze względu na wprowadzone rządowe obostrzenia, imprezę dwukrotnie przełożono – najpierw na 7 lutego, a następnie na 7 marca.

Czy w tę niedzielę bieg się odbędzie?

 Intensywnie pracujemy nad tym aby tak się stało. Zbieramy opinie i śledzimy to, co się dzieje w związku z pandemią. Nie pompujemy balonika, ale też widzimy realną szansę na niedzielny start. Ostateczną decyzję postaramy się ogłosić jak najszybciej – przekazuje na facebookowym wydarzeniu Studio Wizualne Damian Gąsiewski, organizator wydarzenia. Ostateczna informacja dotycząca organizacji biegu ma zostać przesłana mailowo do wszystkich zapisanych uczestników biegu.

Uczestników wyzwania czekać będzie 10-kilometrowa trasa zorganizowana wokół mieleckich bulwarów.

Dla uczestników zostaną przygotowane atrakcyjne pakiety startowe. Dodatkowo, każdy z biegaczy, który przekroczy metę biegu, otrzyma pamiątkowy medal.

Jak informuje na swojej stronie organizator ostateczna decyzja jest pozytywna i bieg się odbędzie.

3. Bieg Niepodległości | Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa