W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Felietony

Cukierek albo psikus – tylko, że od kogo?

Pozwalam sobie zwrócić Państwa uwagę na może nie do końca uświadomiony w naszym, przecież katolickim społeczeństwie fakt obchodzenia pod postacią tzw. halloween (specjalnie małą literą) pogańskiego święta ku czci demonów.

Historia jego jest długa i sięga czasów celtyckich, a korzenie wywodzą się z pogaństwa, satanizmu i czarnej magii.

Święto to w dawnych czasach nie miało nic wspólnego z zabawą, wprost przeciwnie składano nawet ofiary ze zwierząt i ludzi, aby odpędzić i ułaskawić złe duchy. Ten wieczór  przez współczesnych satanistów (bo niestety tacy istnieją) uważany jest za największe ich święto.

Oczywiście, to czas wielkich zysków dla różnej maści korporacji, ale nie o pieniądze mi tu akurat chodzi. To, że my traktujemy ten  demoniczny spektakl jako żart nie oznacza, że druga strona też tak go traktuje. Biblia zdecydowanie zakazuje wszelkiego bratania się z takimi siłami.

Zastanówmy się  więc może jeszcze raz zanim przebierzemy nasze dzieci za wiedzmy, kościotrupy, wilkołaki, szkielety czy śmierć  bo wątpię, aby były to dobre wzorce. Może okazać się, że nie do końca wyjdzie to nam na zdrowie – szczególnie to duchowe!

Antaress 

 

x800-halloween-jpg-pagespeed-ic-_f-htjfpkd

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dlaczego nie pójdę wybierać Klimka lub Swoła [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Dokąd pójdą radni mieleccy PiS? [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Miałeś, chamie, złoty róg… [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa