W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Czekoladowy autobus zatrzymał się przy Przedszkolu z Chorzelowie [FOTO]

19 marca 2024 r. do Chorzelowa zawitał Czekoladowy Autobus, który objeżdżając różne zakątki Polski na chwilę zatrzymał się również przy Przedszkolu Samorządowym w Chorzelowie.

Dzieci mogły uczestniczyć w ciekawych warsztatach, pełnych niespodzianek. Przedszkolaki dostały specjalne fartuszki oraz czapeczki „czekoladowych mistrzów” i mogły przystąpić do poznawania tego słodkiego świata. Najpierw poznały historię powstania czekolady oraz dowiedziały się, że ich ulubiony przysmak powstaje z drzewa kakaowca, którego owoc mogły obejrzeć. Nie obyło się również bez degustacji.

Przedszkolaki spróbowały ró [FOTO]żnych rodzajów czekolady, zarówno w formie płynnej jak i stałej. Mogły również własnoręcznie stworzyć wymarzoną tabliczkę czekolady według własnego pomysłu. Swoją czekoladową pracę zabrały do domu w pięknym zapakowanym pudełeczku, by następnie zjeść ją razem z najbliższymi.

Na koniec, każdy mały uczestnik otrzymał dyplom mistrza czekolady. Było bardzo smacznie, słodko i kreatywnie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa