W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Dawid Rusin i Bartosz Kowalczyk z powołaniami do reprezentacji!

Bardzo miło nam poinformować, że dwóch naszych środkowych rozgrywających – Dawid Rusin oraz Bartosz Kowalczyk zostali powołani do kadr narodowych.

Bartek początkowo nie został powołany przez Patryka Rombla i Sławomira Szmala, lecz jego nazwisko pojawiło się w powołaniach uzupełniających. Dawid zaś znalazł się na liście rezerwowej kadry młodzieżowej.


Kadra Młodzieżowa:

Dadej Wojciech – KPR Gryfino – SMS Gdańsk
Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski- SMS Gdańsk
Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A.
Milewski Michał – KPR Gwardia Opole S.A.
Zarzycki Maciej – KPR Gwardia Opole S.A.
Bartosik Marek – KS Handball Sportowa S.A.
Krysiak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
Gluch Patryk – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Pawelec Damian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
Orpik Jakub – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)
Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Urbański Artur – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.

Zawodnicy rezerwowi:
Guziewicz Alan – MMTS Kwidzyn S.A.
Rusin Dawid – SPR Stal Mielec S.A.
Rybski Piotr – KS Handball Sportowa S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Góral Artur – trener współpracujący
Jagodziński Artur – fizjoterapeuta
I. Zbiórka zawodników dnia 19.10.2018 (piątek) do godz. 14.00 COS OPO Szczyrk, 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.
II. Zawodnicy Patryk Gluch, Ryszard Landzwojczak i Damian Pawelec, zbiórka dnia 18.10.2018 (czwartek) do godz. 20.00 Hotel Ibis Warszawa Reduta, ul. Bitwy Warszawskiej 16, 02-366 Warszawa (celem wykonania okresowych badań lekarskich w dniu 19.10.2018 r.).

Kadra B:
1. Bąk Ignacy – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
2. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
3. Gogola Łukasz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
4. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
5. Adamski Kacper – MMTS Kwidzyn S.A.
6. Kowalczyk Bartosz – SPR Stal Mielec S.A.
7. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
8. Rogulski Łukasz – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
9. Salacz Paweł – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
10. Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.
11. Dudkowski Paweł – MKS Zagłębie Lubin S.A.
12. Marciniak Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A.
13. Moryń Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
14. Mrozowicz Przemysław – MKS Zagłębie Lubin S.A.
15. Skrzyniarz Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
16. Jarosiewicz Piotr – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
17. Góralski Mateusz – SPR Wisła Płock

Zawodnicy rezerwowi:
Kawka Wiktor – KPR Gwardia Opole S.A.
Siwak Karol – KPR Gwardia Opole S.A.
Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
Kupiec Mikołaj – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Nastaj Bartosz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir – trener asystent
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
I. Zbiórka zawodników (z pozycji 1-9) w dniu 18.10.2018 (czwartek) do godz. 20.00, Hotel Ibis Warszawa Reduta, ul. Bitwy Warszawskiej 16, 02-366 Warszawa.
II. Zbiórka zawodników (z pozycji 10-17) w dniu 19.10.2018 (piątek) do godz. 14.00, COS OPO Szczyrk, 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

Zobacz też...