W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje

Długoletnie Pożycie Małżeńskie [FOTO]

Po raz pierwszy w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK zorganizowano uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Medale zostały dziś przekazane Państwu Krystynie i Janowi Babulom, Janinie i Kazimierzowi Pietrzykom, Annie i Czesławowi Rajpoldom, Marii i Eugeniuszowi Burkom, Janinie i Eugeniuszowi Mrozom, Marii i Henrykowi Sasorom, Danucie i Franciszkowi Sypokom oraz Bronisławie i Stanisławowi Szczurom.

Gratulacje odznaczonym składał Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca oraz wójt Gminy Mielec Józef Piątek.

Uroczystości tradycyjnie przygotował kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Robert Grygiel wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Ustanowione w roku 1960 odznaczenia są nadawane przez Prezydenta RP jako nagroda dla osób, które przeżyły pięćdziesiąt lat w jednym związku małżeńskim.

Rodziny małżeństw z 50-letnim lub większym stażem, zainteresowane zorganizowaniem podobnej uroczystości, mogą zgłaszać się do Urzędu Stanu Cywilnego w mieleckim magistracie osobiście lub telefonicznie pod numerem 17 787 41 32.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa