W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dotacja na utworzenie nowych miejsc edukacji przedszkolnej w Gminie Padew Narodowa

14 lutego została podpisana przez wójta Gminy p. Roberta Plutę i p. Anną Uzar dyrektora Szkoły Podstawowej im. I, Łukasiewicza w Padwi Narodowej umowa z p. Tomaszem Czopem – dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie na realizację projektu „Utworzenie nowych miejsc edukacji przedszkolnej w Gminie Padew Narodowa”.

Projekt będzie realizowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2017.
W ramach projektu przewidziano między innymi:  prace inwestycyjne obejmujące dostosowanie sali lekcyjnej i świetlicy, doposażenie stołówki szkolnej, zakup pomocy dydaktycznych , doposażenie placu zabaw. Dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych zostaną objęte zajęciami dostosowanymi do ich potrzeb rozwojowych- będą to zajęcia logopedyczne, języka angielskiego, terapeutyczne, rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne i gimnastyką korekcyjną.
Projekt będzie realizowany od lutego 2024 r. do sierpnia 2025 r. Całkowita wartość to 549 754,59 zł, wkład własny ze środków Gminy Padew Narodowa to 54 975,46 zł. Rekrutacja dzieci do uczestnictwa w projekcie rozpocznie się w marcu 2024 r.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa