W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Dożynki w tym roku Powiatu Mieleckiego odbędą się w Wadowicach Górnych

4 września odbędą się Dożynki Powiatu Mieleckiego.

Tegoroczne dożynki odbędą się na terenach zielonych przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wadowicach Górnych. W obrębie imprezy tradycyjnie wyznaczone będzie miejsca, które udostępnione zostaną wystawcom – w szczególności artystom, rękodzielnikom, rzemieślnikom, wytwórcom produktów lokalnych, stowarzyszeniom, ośrodkom kultury oraz firmom i instytucjom związanym z rolnictwem.

Wystawcy zainteresowani udziałem w Dożynkach Powiatu Mieleckiego wypełniają karty zgłoszenia oraz opłacją stoiska. Cena wynosi 40 zł za 1m2, a minimalna powierzchnia wystawiennicza, jaką należy wynająć – 2 m2.

Wypełnione karty oraz dowody wpłaty będą przyjmowane do piątku, 19 sierpnia br. w Biurze Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 w poniedziałek w godz. 7:30 – 16:30, wtorek – czwartek w godz. 7:30 – 15:30 i w piątek w godz. 7:30 – 14:30. Dokumentację można również przesłać drogą e-mailową, na adres: [email protected].

O przyjęciu zgłoszeń zadecyduje kolejność. Przyjęte i potwierdzone zostaną tylko kompletne zgłoszenia, zawierające potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Więcej informacji:

https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/rusza-nabor-wystawcow-na-dozynki-powiatu-mieleckiego-2262.html

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa