W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dzięki natychmiastowej reakcji uniknęła zderzenia z pijanym kierowcą

Niemal trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca fiata, który wczoraj wieczorem wjechał do rowu w Niwiskach. Chwilę wcześniej 42-latek zjechał na przeciwny pas ruchu i jechał wprost na kierującą oplem, która dzięki natychmiastowej reakcji uniknęła zderzenia. Jak się okazało pijany kierowca nie posiada również uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18, w Niwiskach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierowca fiata jadący w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas drogi, którym poruszała się kierująca oplem. Na szczęście kobiecie dzięki jej natychmiastowej reakcji, udało się uniknąć zderzenia z fiatem, którego kierowca zjechał do rowu, a następnie uderzył w mostek wjazdowy jednej z posesji.

Policjanci wylegitymowali kierowcę fiata i sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało, że 42-letni mieszkaniec gminy Niwiska podróżował mając 2,6 promila alkoholu w organizmie. Sprawdzenia w policyjnych systemach informatycznych wykazały również, że kierowca fiata nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

W sprawie trwają dalsze czynności.   

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa