W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Dzięki policjantom nie doszło do tragedii w Przecławiu

Funkcjonariuszki z przecławskiego posterunku, uratowały 52-letniego mężczyznę, który chciał targnąć się na własne życie. Profesjonalna, a przede wszystkim szybka i zdecydowana reakcja policjantek, zapobiegła tragedii. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W środę, po godzinie 8, dyżurny mieleckiej Policji pilnie skierował policyjne patrole do jednej z miejscowości w gminie Przecław. Z informacji uzyskanej z Centrum Powiadamiania Ratunkowego wynikało, że mężczyzna chce się tam targnąć na swoje życie.

Kiedy funkcjonariuszki z Posterunku Policji w Przecławiu, dotarły na miejsce, mężczyzna nie wykazywał już funkcji życiowych. Liczyła się każda sekunda, dlatego policjantki natychmiast podjęły czynności ratunkowe. Do czasu przyjazdu zespołu karetki pogotowia, walczyły o życie mężczyzny.

Funkcjonariuszkom udało się przywrócić funkcje życiowe 52-latka, który został przekazany pod opiekę medyczną i przewieziony do mieleckiego szpitala.

Szybka reakcja i determinacja policjantek pozwoliła uratować życie 52-letniego mężczyzny.

Nie lekceważmy żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111 (czynny całą dobę) oraz Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212 (czynny całą dobę).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa