W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Dziewczęta z Wampierzowa IV drużyną Podkarpacia w piłce ręcznej [FOTO]

W piątek, 28 Kwietnia 2023r., w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie, odbyły się zawody Finałowe Województwa Podkarpackiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci, (klasy IV – VI).

Zespół z Wampierzowa, jako Mistrz Powiatu Mieleckiego pokonując kolejne etapy eliminacji, w tym wygrywając swoją grupę półfinałową, znalazł się w gronie czterech najlepszych drużyn z województwa.

Zawody finałowe stały na bardzo wysokim poziomie, każdy mecz dostarczył sporych emocji, a wynik zazwyczaj był sprawą otwartą do ostatnich sekund.

Nasz zespół dostosował się do tychże wymagań i rywalizował na 100% swoich możliwości we wszystkich spotkaniach, walcząc o każdą kolejną bramkę, aby znaleźć się na podium.

Niestety musieliśmy uznać wyższość rywali, na co dzień występujących w związkowych rozgrywkach ligowych i ostatecznie uplasowaliśmy się na IV miejscu.

Wyniki spotkań:

S.P. nr 18 Rzeszów 4:8;

S. P. Pruchnik 7:9,

S. P. Posada Górna 6:11.

Klasyfikacja końcowa:

I m. – S. P. Pruchnik,

II m. – S. P. Posada Górna,

III m. – S.P. nr 18 Rzeszów,

IV m. – S.P. Wampierzów.

Bramki dla Naszego zespołu „rzucały „: Natalia Skrzyniarz x12, Oliwia Kapinos x2, Agnieszka Sołtys x2, Wiktoria Rybak x1.

Skład drużyny: Oliwia Kapinos, Klaudia Krawiec, Julia Lazur, Wiktoria Rybak, Martyna Skwara, Natalia Skrzyniarz, Agnieszka Sołtys, Beata Sołtys, Amelia Surowiec, Karina Wójcik.

Opiekun: Przemysław Paprocki.

Dziewczętom należą się duże brawa i ogromne Gratulacje za postawę w całym cyklu rozgrywek.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa