W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Dziki w Parku Oborskich. Będzie polowanie?

W ostatnim czasie w naszym mieście, głównie w rejonie Wisłoki w okolicach Parku Oborskich, zaobserwowano obecność stada dzików.

Magistrat informuje że ta sytuacja może wzbudzać pewne zaniepokojenie, jednak miasto podjęło już odpowiednie działania w celu rozwiązania tego problemu.

Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami i ekspertami, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom. W tym celu, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wystosował wniosek do Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka z prośbą o wydanie decyzji, która pozwoli nam na działania powodujące ograniczenia populacji dzików na terenie miasta Mielca. Po jej otrzymaniu niezwłocznie przystąpimy do działań.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, zalecamy unikanie spacerów w okolicach Wisłoki, bulwarów oraz Parku Oborskich. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności i zgłaszanie wszelkich obserwacji dzików odpowiednim służbom.

Rozumiemy, że obecność dzików w naszym mieście jest problemem, który wymaga szybkiego i skutecznego rozwiązania. Zapewniamy, że działamy z pełnym zaangażowaniem, aby jak najszybciej przywrócić spokój i bezpieczeństwo w dotkniętych rejonach.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt ze Strażą Miejską (986).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa