W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

Dzisiejszy mecz PGE FKS Stal Mielec – Wisła Płock przełożony

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. na podstawie informacji od sędziego zawodów podjął decyzję o przełożeniu poniedziałkowego meczu PKO Bank Polski Ekstraklasy pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec, a Wisłą Płock.

Planowany na godzinę 18 mecz w Mielcu nie będzie mógł się odbyć ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Stale padający śnieg oraz porywisty wiatr i niska temperatura, uniemożliwiają odpowiednie przygotowanie boiska do gry.

W związku z tym podjęto decyzję o przełożeniu ostatniego meczu 16. kolejki. Nowy termin zostanie podany w najbliższych dniach, po ustaleniach z oficjalnym nadawcą rozgrywek – telewizją Canal+.

W najbliższych dniach temperatury mają spaść poniżej 10 stopni, zapowiadane są również potężne śnieżyce. W klubach trwają dyskusje nad sensownością rozgrywania spotkań piłkarskich w takich warunkach.

Zagrożona jest najbliższa kolejka PKO Ekstraklasy. Warto zaznaczyć, że mecz Górnik Zabrze – Stal Mielec wyznaczyła na poniedziałek o godzinie 20.30. Prognozy na ten dzień są również fatalne.

W przypadku odwołania kolejki podjęcie takiej decyzji będzie łatwiejsze, bo w terminarzu przewidziano zapasowe terminy, co było związane z obawami o rozwój pandemii koronawirusa.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa