Faworyt meczu powstrzymany. FKS Stal Mielec – Raków Częstochowa 0:0 [FOTO, VIDEO]

Mecz z aktualnym Mistrzem Polski, nie przyniósł bramek. Bramkarz Stali Kochalski był wyróżniającym się zawodnikiem z naszej drużyny.

Mecz pomiędzy Stalą Mielec a Rakowem Częstochowa to zmasowane ataki Rakowa. Stal próbowała swoich sił w kontratakach i grze pozycyjnej jednak nie przełożyło się to na bramki. Kilka prób strzałów zza pola karnego wybronił bramkarz gości. Po pierwszej połowie Stal Mielec remisuje z Rakowem Częstochowa 0:0

Druga połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Rakowem Częstochowa to mecz walki. Optyczną przewagę posiadali Mistrzowie Polski, stwarzając kilka groźnych akcji. Tylko dzielnej postawie Kochalskiego nie straciliśmy bramki. Stal próbowała swoich sił, jednak nie udało się strzelić gola. Mecz zakończył się remisem 0:0. Na wiosnę Stał zdobyła w 3 meczach 7 punktów. To najlepszy dotychczasowy wynik odkąd Stal wróciła do ekstraklasy.

FKS PGE Stal Mielec – Raków Częstochowa 0:0

Kartki: 16. Pingot (SMI), 40. Hinokio (SMI) – 20. Baráth (RAK), 38. Svarnas (RAK)

Stal Mielec:

Kochalski – Ehmann, Esselink, Pingot – Getinger, Guillaumier, Wlazło, Jaunzems – Domański, Hinokio (64. Strzałek), Szkurin.

Rezerwowi: Jałocha – Gerstenstein, Meriluoto, Pajnowski, Messias dos Santos, M. Stępień, Wolsztyński, Wołkowicz.