W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Koncert Anny Rusowicz z zespołem scenie SCK [FOTO]

W niedzielę 28 kwietnia, w Domu Kultury SCK wystąpiła Anna Rusowicz z zespołem. Koncert rozpoczął się jednak od występu zespołu Summer Voice, w którego niemal w pełni kobiecym składzie można było usłyszeć gościnnie młodego, zdolnego mieleckiego wokalistę, Kamila Jachyrę.

Zespół wykonał kilka utworów, a w partiach solowych, w duetach i tercetach usłyszeć można było kolejno wiele indywidualności wokalnych zespołu. Po tym udanym suporcie na scenie pojawiła się Anna Rusowicz z zespołem i zachwyciła publiczność zarówno muzyką, jak i ujmującym scenicznym stylem bycia. Oprócz znanych już piosenek wokalistka wykonała kilka przepremierowych utworów z nowej płyty.

Na koniec zaprosiła na scenę zespół Summer Voice i wraz z nim wykonała kilka utworów. Anna Rusowicz, laureatka czterech Fryderyków, prowadziła w Mielcu warsztaty wokalne z zespołem Summer Voice, a ich zwieńczeniem był wspólny występ przed mielecką publicznością. 

Zespół Summer Voice działa przy Domu Kultury SCK, prowadzi go Małgorzata Pazdro. To ona była autorką pomysłu warsztatów i koncertu Anny Rusowicz. 

Koncert zorganizował Dom Kultury SCK.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa