W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport Wywiady

Faworyt pokonany SPR Stal Mielec – Gwardia Opole 31:28 [FOTO, VIDEO]

Dopiero przy trzeciej próbie udało się rozegrać mecz 4. serii PGNiG Superligi pomiędzy Stalą Mielec, a KPR Gwardią Opole. Na boisku było dużo emocji i sporo akcji niezwykłej urody. Zwycięsko z tego starcia wyszli gospodarze, przerywając znakomitą serię opolan.

Podopieczni trenera Dawida Nilssona wygrali 31:28 (16:14).
Przed meczem za faworytów można było uznać drużynę Gwardii Opole. Podopieczni Rafała Kuptela to wicelider rozgrywek PGNiG Superligi z osiemnastoma punktami na koncie. Na rozkładzie mają m.in. brązowego medalistę poprzedniego sezonu – Górnika Zabrze.

Mecz był wyrównany i toczony bramka za bramkę. Jeśli trafiali mielczanie, to można było być niemal pewnym, że za chwile tym samym odpowiedzą goście z Opola. Jeśli z kolei jeden zespół nie trafiał, bronił bramkarz, albo został popełniony błąd w ofensywie, to drugi zespół zaraz robił to samo.

Do końca mecz na parkiecie trwała prawdziwa bitwa. Obie drużyny o każdą bramkę walczyły jak o życie, ambicja i wola walki wręcz kipiała od poszczególnych zawodników, swoje robili także bramkarze, którzy dwoili się i troili, by zamurować swoją bramkę. Ostatecznie jednak Gwardia Opole nie była w stanie odrobić straty i SPR Stal Mielec mogła cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa.

SPR Stal Mielec – Gwardia Opole 31:28 (16:14)

Skrót meczu:

https://opole.tvp.pl/50842611/spr-stal-mielec-kpr-gwardia-opole-skrot-meczu

Cały mecz:

https://sport.tvp.pl/50822472/spr-stal-mielec-kpr-gwardia-opole-pgnig-superliga-transmisja-pilka-reczna-na-zywo-online-stream-gdzie-ogladac

Wywiady pomeczowe:

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa