W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Figury LEGO® Star Wars™  w Galerii Navigator

W mieleckim centrum handlowym – Galerii Navigator – odbywa się wyjątkowa Wystawa LEGO® Star Wars™. Można zobaczyć kultowych bohaterów zbudowanych z klocków LEGO®.

Dodatkową atrakcją jest wspólne budowanie wielkich figur Mistrza Yody oraz Darth Vadera z tysięcy klocków LEGO®!

Bohaterowie LEGO® Star Wars™ – wyjątkowa wystawa w Galerii Navigator

Od 21 do 28 października 2023 w Galerii Navigator odbywa się wyjątkowe wydarzenie – Wystawa LEGO® Star Wars™! Podczas wystawy można zobaczyć kultowe postacie z kosmicznej sagi zbudowane z tysięcy klocków LEGO®. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy uwielbiają klocki LEGO®.   Weź udział we wspólnym budowaniu wielkich figur Mistrza Yody oraz Darth Vadera

W danich 27 i 28 października 2023 w Galerii Navigator w ramach wystawy LEGO® Star Wars™ będziemy budować wielkie figury najważniejszych bohaterów kosmicznej sagi.

W piątek 27 października 2023 w godzinach 14:00-19:00 będziemy budować Mistrza Yodę. Do zbudowania 1,6-metrowej figury tej kultowej postaci użyjemy ponad 16 tys. klocków LEGO®. Dzień później – w sobotę 28 października między 12:00 a 18:00 – będziemy budować Darth Vadera!

Aby zbudować ponad 2-metrową postać, będziemy potrzebować około 20 tys. klocków LEGO®! To trzeba zobaczyć na żywo! Nie może Cię zabraknąć na Wystawie LEGO® Star Wars™ w Galerii Navigator!

Zapraszamy do 28 października do Galerii Navigator przy ul. Powstańców Warszawy 4 w Mielcu na Wystawę LEGO® Star Wars™.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa