W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne

Finał Szlachetnej Paczki 2023 [FOTO]

W miniony weekend jak co roku w Mielcu oraz na terenie całej Polski odbywał się finał Szlachetnej Paczki. Wolontariusze odwiedzali domy oraz dostarczali paczki do najbardziej potrzebujących rodzin które poznawali już od jesieni.
Weekend Cudów – bo tak wolontariusze nazywają te dni jest ostatnim etapem wręczania podarków zakupionych przez Darczyńców.
Dzięki temu Szlachetna Paczka może wspierać najbardziej potrzebujących w myśl niesienia tzw. mądrej pomocy.
Obecna edycja obfitowała w wiele emocji zarówno wśród wolontariuszy ale przede wszystkim u rodzin. Jak co roku nie obyło się bez wzruszeń i chwil radości. Zmęczenie fizyczne i psychiczne z jakim zmagali się wolontariusze wynagradzały im jednak uśmiechy, oczy pełne nadziei i poczucie, że nieustannie na tym świecie goszczą dobro i bezinteresowność.
Edycja Szlachetnej Paczki 2023 została zakończona sukcesem a wszystkie potrzebujące rodziny otrzymały pomoc.
Nie byłoby to możliwe bez ludzi, którzy zdecydowali się wesprzeć rodziny kupując potrzebne dobra i przygotowując paczki. W tym miejscu przesyłamy gorące „Dziękujemy” w imieniu wszystkich obdarowanych rodzin i wolontariuszy.

„Chcemy podziękować Darczyńcom, którzy w tym roku bardzo hojnie wsparli rodziny kupując tak niezbędne dla nich dobra. To w dużym stopniu dzięki Wam mamy okazję oglądać wzruszające chwile gdy rodziny otwierają paczki będąc nierzadko przy tym wzruszone.” Gorąco dziękujemy także naszym mieleckim lokalom gastronomicznym: Fratelli, Pub „Legenda”, Rock’n’roll „Ftarowski” za przepyszne jedzenie, które zostało nam dostarczone podczas tego wyczerpującego weekendu. „Kawa czy herbata” za piękny podarek dla darczyńców. Parafii Ducha Świętego za udostępnienie miejscówki. Bez was nie zrobilibyśmy tego.” – przekazują wolontariusze z Mielca.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Śladami leśnej kolejki – wernisaż

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa