W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną

Trzy miesiące w areszcie spędzi 41-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną.

Prowadzone czynności policyjne pozwoliły zebrać materiał dowodowy, który skutkował zastosowaniem wobec sprawcy najsurowszego środka zapobiegawczego.

Zawiadomienie o znęcaniu psychicznym i fizycznym złożyła pod koniec sierpnia, pokrzywdzona 40-letnia kobieta. Z jej relacji wynikało, że mąż od dłuższego czasu stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec niej, grożąc przy tym pozbawieniem życia.

41-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Zjawisko przemocy domowej jest jednym z podstawowych zagrożeń dla rodziny. Jej sprawca, wykorzystując przewagę siły, działa przeciwko innym domownikom, naruszając ich prawa i dobra osobiste, powodując cierpienie i szkody. Bardzo często świadkami, a także ofiarami przemocy, są dzieci. Dlatego tak ważne jest, aby zgłaszać każdy przypadek przemocy domowej. Pamiętajmy, że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Nie wstydźmy się szukać pomocy. Zareagujmy nim będzie za późno.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa