W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Fundacja Popieram Życie Miodem Słodzone z Mielca została laureatem ogólnopolskim konkursie [FOTO]

20 listopada 2023 roku odbyła się finałowa gala 23. edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces”, organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Wręczenie nagród miało miejsce w Zamku Królewskim w Warszawie.

W uroczystości wzięli udział między innymi: dr Barbara Fedyszak-Radziejowska – doradca w kancelarii Prezydenta RP, Anna Gembicka – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Honorowy Patronat nad konkursem „Sposób na Sukces” sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

W kategorii Rodzinna doceniona została Fundacja Popieram Życie Miodem Słodzone z Mielca, którego prezesem jest Elżbieta Warcholak.

Przedsięwzięcia nagrodzone na przestrzeni lat są symbolem, ponieważ ekonomiczny rozwój obszarów wiejskich powinien opierać się na zasobach wsi, na pracowitych ludziach, na ludziach mających ciekawe pomysły i smykałkę do prowadzenia działalności.

Ideą tego prestiżowego konkursu jest promocja przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. W tym roku Rada Konkursu „Sposób na Sukces” wyłoniła 13 laureatów i przyznała 8 wyróżnień.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa