W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 6 listopada br. w Komorowie, w wyniku którego śmierć poniósł 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski.

Wszelkie osoby, które tego dnia, w godz. od 16 do 23.30 przejeżdżały przez przysiółek Krzywda proszone są o kontakt z policją.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w sprawie zdarzenia, do którego doszło 6 listopada 2023 r. w Komorowie, w rejonie drogi gminnej biegnącej przez przysiółek Krzywda.

Około godz. 23.30, policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu leżącego obok drogi asfaltowej, na skraju lasu ciała mężczyzny. W toku dalszych czynności ustalono, że zmarły, 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski został przejechany przez samochód.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w dniu 6 listopada br. w godzinach pomiędzy 16, a 23.30 przejeżdżały przez przysiółek Krzywda w Komorowie, a także do wszystkich osób, które w tym czasie, widziały zmarłego przemieszczającego się prawdopodobnie tym odcinkiem drogi lub w tym rejonie.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej pod numer telefonu 47 8221 321, nr  47 8221 334 lub do dyżurnego jednostki pod nr 47 8221 310 lub też z najbliższą jednostką policji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa