W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Głosujmy na Iwonę Młynarską!!!

Fanpage konkursu Miss Polski 2016 już od kilku dni prowadzi głosowanie na MISS POLSKI FANÓW. Równocześnie ruszyło także głosowanie SMS, które będzie miało istotny wpływ na wybór najpiękniejszej Polki roku 2016.

Wśród finalistek tegorocznego konkursu znalazła się Mielczanka Iwona Młynarska, dlatego też bardzo prosimy o wsparcie w głosowaniu na naszą faworytkę.

Codziennie można oddać 5 standardowych głosów na naszą kandydatkę poprzez portal naszemiasto.pl albo wysłać dowolną liczbę SMS o treści: MISS.15 na numer 72355 (koszt 2,44zł z VAT).  1 SMS = 15 głosów.

Równolegle trwa również plebiscyt na MISS POLSKI FANÓW, internetowe głosowanie
za pośrednictwem Facebooka, na który można zagłosować w następujący sposób:

  1. Polub fanpage Miss Polski
  2. Polub fanpage Iwony Młynarskiej
  3. Oddaj głos na naszą faworytkę w galerii MISS POLSKI FANÓW 2016, lajkując zdjęcie Iwony
  4. Napisz w komentarzu pod zdjęciem, dlaczego to właśnie Iwona powinna zostać MISS POLSKI FANÓW.

Głosowanie zostanie zakończone 4 grudnia o godzinie 8:00. Zwyciężczyni zostanie ogłoszona tego samego dnia, na podstawie sumy ilości lajków i komentarzy.

Wsparcie można okazać również osobiście podczas gali finałowej Miss Polski 2016, która będzie mieć miejsce 4 grudnia w Krynicy-Zdrój, gdzie Mielczanka Iwona Młynarska walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej Polki.

Prosimy o głosy dla Iwony Młynarskiej, której życzymy powodzenia!!!

Łukasz Kucharewicz

 

57698aca30fdc_p

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa