W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Gmina Radomyśl Wielki z unijnym dofinansowaniem na drogę

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim otrzyma ok. 440 tys. zł złotych na przebudowę ul. Rolnej w Radomyślu Wielkim.

Zarząd Województwa Podkarpackiego podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia zaktualizowanej listy operacji informującej o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu: „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich, poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Na liście znalazło się 81 wniosków, z czego objętych dofinansowaniem póki co jest 56.

W czołówce zatwierdzonych wniosków znalazł się projekt złożony przez pracowników Urzędu Miejskiego w Radomyślu Wielkim (tylko pięć wniosków otrzymało więcej punktów). Złożony wniosek dotyczy pierwszego etapu przebudowy drogi gminnej nr 103 552R, czyli ulicy Rolnej w Radomyślu Wielkim.

Wedle kosztorysu inwestorskiego zadanie to ma kosztować ok. 680 tys. zł. Dofinansowanie ze środków unijnych może wynieść 439 925 zł.

Najprawdopodobniej we wrześniu władze gminy podpiszą umowę na dofinansowanie z zarządem województwa. Bardzo możliwe, że przetarg na wykonanie przebudowy zostanie ogłoszony jeszcze w tym roku. Natomiast wykonanie robót będzie miało miejsce w pierwszej połowie przyszłego roku.

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa