W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Policjanci będą mogli skuteczniej wykonywać swoje obowiązki dzięki motocyklom [FOTO, VIDEO]

Długi majowy weekend, to jak co roku czas wypoczynku, ale jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach.

Oprócz radiowozów wyposażonych w wideorejestratory czy bezzałogowych statków powietrznych, o bezpieczeństwo poruszających się drogami naszego województwa zadbają także policyjni motocykliści.

Przez kilka najbliższych dni na drogach regionu może zrobić się tłoczno. Wiele osób, korzystając z tych kilku dni wolnych od pracy, zdecyduje się wyjechać. Większy ruch panował będzie z pewnością na drogach wiodących do atrakcyjnych turystycznie miejscowości Podkarpacia.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich, którzy będą poruszać się drogami naszego województwa, będzie więcej policyjnych patroli, w tym funkcjonariuszy na motocyklach.   

Dzięki wykorzystaniu w służbie motocykli policjanci będą mogli skuteczniej wykonywać swoje obowiązki. W miejskich korkach lub podczas zdarzeń na trasach szybkiego ruchu, dużo szybciej będą mogli dojechać do miejsca zdarzenia, by udzielić pomocy poszkodowanym. Policyjni motocykliści będą również w stanie dotrzeć tam, gdzie nie mogą dojechać samochody.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa