W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Groźne zdarzenie drogowe w miejscowości Malinie [FOTO]

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault Laguna doszło dzisiaj tj. 19 stycznia 2018 roku w miejscowości Malinie na odcinku drogi łączącej miejscowości Malinie oraz Ławnica.

Kierująca samochodem osobowym Renault Laguna poruszająca się z kierunku miejscowości Malinie w kierunku miejscowości Ławnica na prostym lecz oblodzonym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego samochód wypadł z jezdni uderzając w betonowy element wjazdu na posesję, a następnie odbił się od niego finalnie lądując na lewym boku pojazdu w przydrożnym rowie.

Samochodem podróżowała kobieta z dwójką małych dzieci. Na miejscu pracowali przedstawiciele służb: Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. Miejsce zdarzenia i pojazd zostały zabezpieczone na czas wykonywania czynności, utrudnienia w ruchu drogowym były niewielkie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń zaś samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierująca była trzeźwa.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności.

R. P.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

2 komentarze

Kandydat na wojta 20 stycznia 2018 (sobota) at 10:44

Dziekowac Wojtowi Gminy Tuszow Narodowy. Za tak odsniezona droge gratulacje panie wojcie 😳

Odpowiedz
Kandydat na wojta 21 stycznia 2018 (niedziela) at 07:04

Wojt Gminy Tuszow Narodowy obral taka taktyke ze piaskarki odsniezarki wyjezdzaja tylko na jego polecenie i jezeli Wojt stwierdza ze w JAslanach jest ok to juz w maliniu moze byc byle jak sam sie o tym przekonalem dzwoniac do pana zajmujacego sie tym odcinkiem drogi i stwierdza ze wyjezdza TYLKO na polecenie Wojta rozmowe nagralem pieknie slychac

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa