21 sierpnia 2018, 20:32
Slider
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Groźne zdarzenie drogowe w miejscowości Malinie [FOTO]

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault Laguna doszło dzisiaj tj. 19 stycznia 2018 roku w miejscowości Malinie na odcinku drogi łączącej miejscowości Malinie oraz Ławnica.

Kierująca samochodem osobowym Renault Laguna poruszająca się z kierunku miejscowości Malinie w kierunku miejscowości Ławnica na prostym lecz oblodzonym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego samochód wypadł z jezdni uderzając w betonowy element wjazdu na posesję, a następnie odbił się od niego finalnie lądując na lewym boku pojazdu w przydrożnym rowie.

Samochodem podróżowała kobieta z dwójką małych dzieci. Na miejscu pracowali przedstawiciele służb: Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. Miejsce zdarzenia i pojazd zostały zabezpieczone na czas wykonywania czynności, utrudnienia w ruchu drogowym były niewielkie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń zaś samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierująca była trzeźwa.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności.

R. P.

 

 

Slider

Zobacz też...

2 komentarze

Kandydat na wojta sobota, 20 Styczeń 2018 at 10:44

Dziekowac Wojtowi Gminy Tuszow Narodowy. Za tak odsniezona droge gratulacje panie wojcie :oops:

Odpowiedz
Kandydat na wojta niedziela, 21 Styczeń 2018 at 07:04

Wojt Gminy Tuszow Narodowy obral taka taktyke ze piaskarki odsniezarki wyjezdzaja tylko na jego polecenie i jezeli Wojt stwierdza ze w JAslanach jest ok to juz w maliniu moze byc byle jak sam sie o tym przekonalem dzwoniac do pana zajmujacego sie tym odcinkiem drogi i stwierdza ze wyjezdza TYLKO na polecenie Wojta rozmowe nagralem pieknie slychac

Odpowiedz

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja